Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dashbord a mortal kombat


mara_blind

Otázka

Zdravim , na xboxu mam starý dashbord a FW 1.6 s active iso disk .... co mám tady udělat pro to abych si mohl zahrát Mortal Kombat 9 ... jsem v tom uplná lama ... bude mi stačit updatovat Dash na 2.0.12625 a mortal přepatchovat na wave 2 ? ... Možná jsem tu teď napsal totální blábol ale nerozumím tomu :D :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pockaj kym c4e vyda fw LT 2.0 pre novy dashboard+nove typy diskov a sprav reflash :-) ak cakat nechces a wave 12 ta nebude skoro zaujimat, odporucal by som ti ten reflash tak ci tak na LT+ 1.1, vzhladom na to ze mas fw 1.6, mozes si to spravit sam - JungleFlasher vycita kluc sam bez nutnosti dalsieho hardveru okrem VIA chipsetu, a ten si mozes objednat tu:http://www.dealextreme.com/p/via-4-port-sata-and-ide-expansion-pci-card-4706

inak co sa jedna tvojej otazky, myslim ze staci update dashboardu a znizit wave / pouzit aktivacne dvd

.. nerobil som to nikdy tak ti neviem na 100 % poradit .. viac sa mozno docitas tu:

http://www.flashxbox.sk/xbox360-waves-patcher-prekonvertovanie-wave/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim , na xboxu mam starý dashbord a FW 1.6 s active iso disk .... co mám tady udělat pro to abych si mohl zahrát Mortal Kombat 9 ... jsem v tom uplná lama ... bude mi stačit updatovat Dash na 2.0.12625 a mortal přepatchovat na wave 2 ? ... Možná jsem tu teď napsal totální blábol ale nerozumím tomu :D :cry:

Stačí updatovat DB na 12625 a normálně hry spouštět přes active iso jako dříve , nebo patchovat na wave 3 a active iso nemusíš použít . DB 12625 stáhneš zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/...ates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku " Systém update " dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej " Y " a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jsou to tyto :

Assasins Creed: Brotherhood, Fable III, NFS Hot pursuit , Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops.

Dokud nebudeš mít DB 12625 , tak ti nepůjdou jen NFS HP , ACB a HALO REACH . DB 12625 detekuje navíc ty další tři .

Jj já už DB 12625 mam :) kombat mi jede v pohodě a stejnak vsechny ty hry co maj ochranu AP sem dohral na PC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu