Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zaloha profilu, savu z HDD


captforest

Otázka

Caute, mam dotaz. Na HDD mam ulozeny profil a vsechny savy a achievementy. Pokud si koupim novy xbox a nechci prijit o profil co musim udelat? Nebo je profil ulozeny na xlive s achievementama podobne jak je to u PSN? jde mi ale hlavne o savy, nerad bych o ne prisel. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Caute, mam dotaz. Na HDD mam ulozeny profil a vsechny savy a achievementy. Pokud si koupim novy xbox a nechci prijit o profil co musim udelat? Nebo je profil ulozeny na xlive s achievementama podobne jak je to u PSN? jde mi ale hlavne o savy, nerad bych o ne prisel. diky

Profil a savy můžeš dát na flešku a přenést do nového xboxu . Jak je to s archievementy nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když připojím flashku, nabídne mi to, co dělat, nebo musím vybrat sám?

Když připojíš flešku naformátovanou na FAT 32 , tak ti to v první řadě nabídne naformátování na FATX . Potom to máš jako další úložné zařízení a na něm můžeš dělat cokoli jako s HDD a paměťovkou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu