Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 problem s hrama Flash.


Electropunker

Recommended Posts

Zdravim, urcite to tady uz nekde je, ale nemuzu to zaboha najit.

Chtel bych se jen zeptat. Mam Xbox 360 fat. Flash 1.6 a do ted jsem hral vsechny hry jako je black ops a vse mi behalo v pohode. Asi pred mesicem jsem si stahnul hru Major Legue Baseball 2011 a stahnul se mi to xboxu novy dash (novy skin)

ted jen nevim cislo dashe. A od te doby, kdyz dam hru jako call of duty MW2, Black ops, tak se mi na obrazovce objevi nejaka hlaska a hru to nespusti. Ale hry typu skate 3, NHL 11, mi jedou v pohode, je tam nekde problem v konzoli nebo je zase nejaka nova ochrana, ktera se spustila prave upem toho dashe?

Diky za odpovedi a moc me nekamenujte, ze se to tu urcite resi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjdou ti teď tyhle hry:

CoD Black Ops, CoD MW 2, Need For Speed Hot Pursuit, Assasins Creed Brotherhood, Halo: Reach, Fable III

to by měl být kompletní seznam her, které v sobě mají ochranu AP2.5 a kvůli které se nespustí

navíc je teď tvoje konzole flagnutá a při nejbližší banovací vlně dostaneš pravděpodobně ban

když uděláš re-flash, tak možná budeš muset ty hry ještě znovu projet přes abgx a vypálit, aby jely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjdou ti teď tyhle hry:

CoD Black Ops, CoD MW 2, Need For Speed Hot Pursuit, Assasins Creed Brotherhood, Halo: Reach, Fable III

to by měl být kompletní seznam her, které v sobě mají ochranu AP2.5 a kvůli které se nespustí

navíc je teď tvoje konzole flagnutá a při nejbližší banovací vlně dostaneš pravděpodobně ban

když uděláš re-flash, tak možná budeš muset ty hry ještě znovu projet přes abgx a vypálit, aby jely

Hmm ban me ani tak nejak nemrzi, jelikoz hraju jen offline. A flagnuta je na 100%???? (nikdy sem nehral nic pred ofiko vydanim vse sem projizdel abgx a jeste jsem ani nikdy nebyl na live)

A ted teda mam udelat flash LT+ 1,1 nebo mam cekat na nejaky novy, ktery se ted chysta na ty jejich nove ochrany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je na tobě, jestli teď udělat flash, nikdy nevíš, kdy vyjde nová ochrana a za jak dlouho se objeví na to nový flash. Nějakej měsíc to asi ještě bude.

Jestli chceš mít 100% jistotu flagu, tak použij XVal

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=245

Ale jo, mělo být to být 100% flaglý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu