Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Daxter nvm si rady 38%


exist

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

teď ste mi připoměli můj zásek u bosse než jsem tu hru vymazal :D

je to myslím relativně na začátku už si na to moc nevzpoínam jezdily tam vlaky a na konci byl hmyzi boss napřed ste ho musel 2x bouchnout aby se probral a pak nevím co dál pořád se ohání nebo něco stříli takže se k němu nemůžu pořádně dostat ani abych ho mohl postříkat tím zeleným sprejem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem to nedavno hrala. Musis pockat az dostrili a pak na nej spustis ten sprej a on se zkryje a ty ho bouchnes do zadku, pak to opakujes tak 2x a budes mit dalsi cast jak bude po tobe skakat ty se mu musis vyhnout a pak jeste vyskocit, protoze udela takovou vlnu na zemi, tak se ji nesmis dotknout a jak to dokoncis tak ho zase bouchnes do zadku ... Icon Smile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja jsem to nedavno hrala. Musis pockat az dostrili a pak na nej spustis ten sprej a on se zkryje a ty ho bouchnes do zadku, pak to opakujes tak 2x a budes mit dalsi cast jak bude po tobe skakat ty se mu musis vyhnout a pak jeste vyskocit, protoze udela takovou vlnu na zemi, tak se ji nesmis dotknout a jak to dokoncis tak ho zase bouchnes do zadku ... Icon Smile

díky za návod :) ten můj boss vypadá nějak vytrvale pořád střílí a nechce se mu umřít snad to zabere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu