Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Virus na XBOX?


eraser17

Otázka

Zdravym. Prednedavnom sa mi stalo , ze xbox mi z nicoho nic prestal nacitavat hry, tak som si myslel, ze mi odisla mechanika, ale ked tam pichnem DVD VIDEO tak normalne ide, kamosovi som pozical vsetky hry co som mal doma, ked mi teda xbox neslape a vcera mi volal, ze skusal hry a stalo sa mu to iste.existuje na xbox nejaky virus co to moze sposobit ale viete mi poradit, ci treba zas dat novy flash alebo treba vymenit mechaniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NOVE ZISTENIE... mam xko bez hdd , tak pouzivam usb kluc na savy , profily a podobne. teras som ho len tak vytiahol a zrazu sa to normalne rozbehlo, takze ten "VIRUS" alebo ako to nazvat bude v nejakom save, ako pozeram tak posledny kto hral bol moj bracho a bolo tam pichnute Left 4 Dead 2 tak vyskusam vymazat savy zo vsetkych profilov a uvidim e co to povie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu