Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou Wi-Fi "klíčenku"?


usagi111

Recommended Posts

Protože du příští rok na intr kde maji Wi-Fi (pokud sem si dobře přeložil bezdrátový rozvod jako Wi-Fi) a moje PC nemá příjmáč tak se ptám: jakou Wi-Fi klíčenku koupit tuhle:http://interlink.tsbohemia.cz/asus-wl-167g-v3-wifi-klient-do-usb-150-mb-s-802-11n_d120446.html nebo tuhle:http://interlink.tsbohemia.cz/linksys-wusb54gc-2-4ghz-802-11b-g-wifi-adapter-do-usb_d86035.html

dík za odpovědi TSbohemia sme si dal proto že to mám 100m od domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite tu prvni , umi i standart N a asus je mnohem lepsi nez ten druhej sunt . Jinak ja osobne mam wifi klicenku belkin a s tou mam ty nejlepsi zkusenosti , tu v nabidce ale bohuzel nemaji :-)

musim se priklonit k Belkinu i kdyz tam neni.....koupil jsem si ted wifi router(Belkin 150) plus USB wifi(aby mohla i moje draha mati na net)a je vedle v pokoji pres zed v panelaku a chyta plnej signal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite tu prvni , umi i standart N a asus je mnohem lepsi nez ten druhej sunt . Jinak ja osobne mam wifi klicenku belkin a s tou mam ty nejlepsi zkusenosti , tu v nabidce ale bohuzel nemaji :-)

Heh, to asi ne :) Linksys/Cisco je mnohem lepsi a kvalitnejsi... A Nkovej standard stejne pri pripojeni k netu nepouzijes - pochybuji, ze pres to bude prenaset soubory a ze ten router bude umet take Nkovou sit a ze ten druhy, komu by posilal, ma taky Nkovou wifi :)

Ale tady bych bral take Aušus. Ne kvuli znacce, ani kvuli designu, ani kvuli Nkove wifi, ale kvuli tomu, ze u Linksyse je ve specifikacich pouze standard WPA (chybi WPA2) - coz je docela podstatne v dnesni dobe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu