Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypadává mi ovladač(yoistick) Když hraju


ripecek

Otázka

zdravim, mám menší problém... koupil jsem si xbox 360 slim 4GB a když hraju nějakou hru tajvtom případě mi to dělá nejvíc u NHL 10 a pak i u fifa street 3 tak mi po náký době vždy vypadne ovladač:(:( nevíte čim to je ? já sem si všiml že ta věc ze zadu jak se do toho dávaj baterky řže je volná když je zapojená v ovladači tak sem pod to dal vatu a už to volný neni a stejně to dělá :( poraĎte mi prosim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tak jestli se ti to tam hýbe a není to napevno tak to bude asi tím...ale divné že to dělá jen u některých her...

souhlasíms frytem, je to divné, že to děla jen u některých her, ale ve hrách problém nejspíše nebude. možná jen u některých her drtíš ovladač v ruce víc jak u jiných a ani si toho nevšimneš a odděláš přitom ten spodní kryt. mi se to stávalo, když jsme hráli s kámošem třebas fifu 11 a to já vždycky drtím ovladač jak prase :D a při tom žmoulání v ruce jsem kolikrát odpojil baterku. jinak jsem si pořídil drátový ovladač ať ho mám i k pc a kabel je dlouhý cca 2.5 metru a je to paráda, neřeším baterky, drát mi absolutně nepřekáží a pokud člověk nehraje 3 metry od tv tak je to výborná volba, a taky proto, že tam není ta baterka a mi osobně to v ruce sedí daleko pohodlněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle mi delaji slabe baterky.. treba se snima jeste da hrat nakou tu hodinu,ale proste uz ne vzdy jsou schopny dodavat takovy to max. co ten ovladac zrovna potrebuje a v tu chvili se vypne. Ale mozna to je i tim,ze to mas nejak volny a jak pise ctverec moc to drtis a hnes stim ani nevis jak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj tohleto mi presne delalo taky a jen u nekterych her u nekterych her to bylo doslova se vypinal po 20se♥♥♥♥♥ch nekdy ui casteji treba u takoveho tekkena 6 mi to delalo opravdu nonstop temer , pak mi typek tady poradil at na tech ovladacich vypnu vibrace a ono se to zhruba ustalilo samozrejme se obcas jeste odpoji ale jen vyjimecne

jak to ty sekundy schovalo HAHAHA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu