Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Memory stick problém


MyHame

Otázka

Čaute všychni mám PSP 3004 6.20 pro b4 a mám tenhle problém sepíšu vám to jak se ten problém stal ale předem se omlouvám jestli budu mět špatnou gramatiku.Takže začalo to asi před 2 tydnama hackl jsem si PSP a 3 dny na to jsem si koupil 16 gb kartu z game-card.eu všechno šlo až do 1.5 to jsem si tak kolem 10:30 zformátoval kartu a hned na to jsem si tam nahrál hry.Šel jsem si je tak do 12:20 zahrát hral jsem hru loco roco všechno šlo večer si ho zase zapl a pořád všechno klapalo ale v nocy jsem si chtěl nahrát z mé 1 gb staré karty mé uložené hry a nahrát si je na tu novou zkopčil jsem to ok a ted ještě si z kompu nahraju nějaké písničky a už jsem u toho problému přetahnu to ale nic jen to napíše EROR nějaká chyba jsem si řekl:CO to je ?? idu do složky iso a tam taky nic ale psalo to že mám zabráno 7 gb idu do PSP dám formátovat kartu a ono to napíště že to neni podporované a ikonky hry,video,music zmyzely a jen to píše že chybý karta ale ja tam tu kartu mám nevíte někdo co mám dělat aby mě to PSP zase tu kartu vzalo???Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čaute všychni mám PSP 3004 6.20 pro b4 a mám tenhle problém sepíšu vám to jak se ten problém stal ale předem se omlouvám jestli budu mět špatnou gramatiku.Takže začalo to asi před 2 tydnama hackl jsem si PSP a 3 dny na to jsem si koupil 16 gb kartu z game-card.eu všechno šlo až do 1.5 to jsem si tak kolem 10:30 zformátoval kartu a hned na to jsem si tam nahrál hry.Šel jsem si je tak do 12:20 zahrát hral jsem hru loco roco všechno šlo večer si ho zase zapl a pořád všechno klapalo ale v nocy jsem si chtěl nahrát z mé 1 gb staré karty mé uložené hry a nahrát si je na tu novou zkopčil jsem to ok a ted ještě si z kompu nahraju nějaké písničky a už jsem u toho problému přetahnu to ale nic jen to napíše EROR nějaká chyba jsem si řekl:CO to je ?? idu do složky iso a tam taky nic ale psalo to že mám zabráno 7 gb idu do PSP dám formátovat kartu a ono to napíště že to neni podporované a ikonky hry,video,music zmyzely a jen to píše že chybý karta ale ja tam tu kartu mám nevíte někdo co mám dělat aby mě to PSP zase tu kartu vzalo???Dík moc

http://console-forum.net/tema/12984-jak-zjistit-zda-je-karta-fake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Start-Počítač(tam si klikni pravím na tu kartu)-Vlastnosti-Nástroje(druhá karta)

Nápověda :D , pro zoom si klikni ;)

n-stroje.jpg

Stejně to bude asi na reklamaci:blink1:

No vidíš to jsem myslel :)

A já nevim, já bych si koupil "Sony" pač SanDisk a takové další značky jsou FAKE nebo pomalejší. Nvm, nvm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taxik ja když to PSP připojím do PC na psp to napíše chyby memory stick a na PC to jen lupne ale nenabehne nic.Zkoušel jsem to i přez redukcy,čtečku pam karet ale nic jen to lupne a nic karta nenaběhne

Tak to je na reklamaci, tady už asi nikdo nic jiného nevymyslíme:cowboy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím jak vy, ale mě se game-card.eu zdaj předražený :D Sehnal jsem 16 GB PRO Duo (FAKE) za 600,-. Sehnal jsem si 2 Micro SD karty do mobilů a jednu redukci za stovku. Sice ta redukce de snadno zníčit pač jí mám prasklou ale když jí zasunete do PSP bude fungovat normálně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tam ale prej prodávaj dobrý karty,maj i reklamu v PSP Revue

Na shopu mají tohle ...

Vaše spokojenost je pro Nás velice důležitá, proto se řídíme heslem "náš zákazník - náš pán". Odeslání do druhého dne od objednání a 2 letá záruka je samozřejmostí!

... být na jeho místě, už bych dál nic nevymýšlel a reklamoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkoušel jsi formatovat v psp? Jestli to nepujde tak bych to dal reklamova a šel bych si koupit kartu do alzy nebo electroworldu. :)

hlavne to nekupuj v okay a takych hypermarketech pekne by se ti to prodrazilo RAdši si to kup zde:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000GF4&Search=memory%20stick&SearchType=1

mas tam i jine velikosti

jo a tu znacku karty jsem mel 2x 1.v klidec druhou sem reklamoval 2x :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu