Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypalování PS2 her by romeno


romeno

Recommended Posts

Ahoj. Objednal jsem si groowe+ eyetoy a stáhnul jsem si hry na eyetoy. Eyetoy play 2 a 3. Vypálil jsem to na pc programem ashampoo burning studio. Předtim jsem iso opatchoval mementopatcherem. Pálim na media verbatim. Takhle mi hry běžně fungují. Nemám problém s vypalováním ani hraním vypalovaných her, ale hry na eyetoy nejedou (nenačte se disk).

Špatné iso, nebo se eyetoy hry vypalují jinak než běžné hry? Nenašel by se někdo, kdo by věděl link na nějakou eyetoy hru co sam vyzkoušel a může říct že je 100% funkční? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dik. Bylo to opravdu vadné iso. Chtěl bych se ještě zeptat, co se souborem *.bin. Memengodisk mi to nepatchne. Když jsem to zkoušel převádět na iso napřiklad v power iso, tak to pathnout pak šlo, ale hra nejela. Takový postup jsem zkoušel u několika různých *.bin tak bych vadu souboru celkem vyloučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu