Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xperia X8 vs. X10 mini


Smaky

Recommended Posts

Zdravim,chci se zeptat jaká je lepší volba telefonu.

U X8čky mě přitahuje větší display,u X10 zase foťák...

Tak se právě kvůli tomuhle nemůžu rozhodnout...Foťák na nějaký fotky bych potřeboval,což splňuje X10tka,jenže ta má zase menší display o půl palce,takže se bojim že se na to bude koukat špatně a ještě hůř na tom psát a vůbec telefon ovládat....

Potřebuju nějak rozhoupat,potřeboval bych přesvědčit kterej telefon se víc vyplatí...

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEBRAT ani jeden z nich !

x10 mini ma prilis maly display na delani cehokoliv

x8 ma display uz 3palce ale je strasne SW omezujici (stejne jako x10 mini)

oba maji jen system 1.6,nelze menit vzhled systemu,neobsahuji pokrocilejsi funkce (jako napr. wifi hot-spot), a prijde mi ze baterie jen 1200mah je malo

mnohem lepsi volba je LG optimus One (vetsi display,android 2.2,baterie dokonce 1500mah,nativne! prehraje divx filmy > zadne konvertovani,...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

internet v pohodičce,s prohližečem skyfire se dokonce na netu koukneš na jakykoli video, facebook libovka s chatem, to,že má 512mb ram ti nepomůže v lagách systému...psaní zpráv je rychlé jen na původni klavesnici,když si dáš jinou,laguje se a čekáš,než se ti doplni to,co jsi napsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oba 2 mají android 2.1 (a na xda developers je podle mě návod na 2.2). A bejt tebou tak bych bral x8 a nebo velkou x10. Jo a x8 i x10 mini/pro se dá taktovat se stejnou výdrží baterky ;)

edit:

tak do x8 jde nahrát 2.3.3

do x10 mini 2.2

A OBA DVA JDOU OVERCLOCKNOUT NA 710Mhz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to taktovani mas vyzkousene ?...protoze je na to potreba root (coz ne kazdy chce delat ikdyz jsou i "one click" programy),a pochopitelne pri pretaktovani se zvysi spotreba a teplota > nemuze byt stejna vydrz baterie ( je to fyzicky nemozne ;) )...update na 2.2 (2.3.3) je dostupny oficialne ?jestli ne tak zase narazim na to ze nekdo proste nechce delat nestandartni upravy jako flashovani jine rom atd.

offtopic//

Dweighte,a koupeny ho mas od vodafone ?cetl sem ruzne ne forech ze ty od vodafone maji/mely problemy se systemem (lagy,padani,az brick)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám X10 mini a jsem spokojenej, určitě budeš taky pokud nejsi náročnej uživatel...X8 si radši neber, má jí kamarád a v jednom kuse na něco nadává...ale pokud s tim chceš dělat nějaký extra věcičky, vem si radši něco jinýho, jak Ti raděj výš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HW stranka x10 mini neni vubec spatna,OS jde oficialne 2.1 > takze taky "dobre"...ale ma az moc maly display (na me teda urcite) tudiz internet/widgety,... nic moc rekl bych

//

Dweighte,pokud mas ten mobil v zaruce (coz urcite mas) a pobliz je vodafone prodejna tak jim ho tam dej a oni ti nahrajou svoji ROMku u ktere uz by to nemelo delat > pokud si neudelas ROOT a nenahrajes 2.3 samozrejme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak říkám,jsem člověk co dokázal žít rok bez telefonu.Co udělám je tak odeslání pár SMS,hudba (jaká je vůbec kvalita zvuku originálních sluchátek?) a občas internet na večer...to je vše na co telefon většinou používám...přemejšlím o tý mini a tom samsungu ....Nevím,stejně nakonec koupim asi tu mini.Aspoň nebudu mít v kapse krávu telefon.

//a ještě by mě zajímala kvalita fotek,občas sem tam nějakou tu kalbičku rád nafotím,tak jestli jsou fotky dobrý...a hlavně v noci - šum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu