Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

baterka


michalbudha

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

půjde ale nepujde ti přiklopit kryt baterky pač tahle je dělaná na psp fat takže je tlustší jinak fungovat bude bezproblému každopádně protože je to čískej výrobek připrav se na to že ta kapacita během několika tejdnů sleze na na minimum takže nakonec bude lepší používat tu origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Další shit, jak už zaznělo nejlepší bude našetřit a koupit kvalitní Sony baterku! Tohle jsou nekvalitní šmejdi u kterých vůbec nesouhlasí kapacita/výdrž.

Kvalitni baterka sony se dela ve stejne nekvalitni tovarne jako tahle akorat na to lepi samolepku sony a prodavaji draz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale plácáš kraviny, však si porovnej třeba Sony 1800 mAh vs. China šmejd 3600 mAh co ti schválně vydrží dýl a pak napiš jak jsi dopadl... :)

z jedny strany tovarny vypadavaj baterky se samolepkou sony a z druhy oem obe baterky budou +- stejny

btw myslis ze baterky do psp dela sony v japonsku?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, Sony baterky se taky vyrábí v Číně, ale u toho je alespoň kvalita se zárukou. Kdežto u těch keplů který se vyrábí na koleni, neodpovídá kapacita/výdrž to není. Nechápu jak to furt můžeš srovnávat že je to to samý když to nesplňuje co to splňovat má - zkrátka to jsou nekvalitní, neoriginální keply. Tohle není případ u kterýho se připlácí za značku, ale ten kvalitní rozdíl tam opravdu je!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však jo, sám teď mám tu neoriginální 3600 mAh a vydrží mi cca 2 hodiny, předtím jsem měl Sony 1800 mAh a ta vydržela minimálně ještě 2x tolik. Takže správně by mi ta 3600 mAh měl vydržet ňákých 8 hodin a né jenom 2 hoďky. Celkem vojeb ne? Jinak je vidět, že ty se ohlížíš jen kolem ceny a zbytek tě nezajímá - hlavně že se to alespoň zapne (dle mě špatnej pohled). To já mám zase jiný hledisko - koukat především na výdrž a kdyžtak si něco připlatit za to aby ty výdrž byla jako se udává - já jako nepatřím mezi ty co chtějí mít jen značku, ale když vím že je třeba tak je třeba. Kdyby ta výdrž/kvalita byla stejná jak u origa i neoriga tak neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však jo... Ovšem pokuď dotyčnýmu stačí malá výdrž (1-2 hoďky) za ňákých 150 kaček tak je to jeho volba, ale tu opravdu nedoporučuju. Jinak si možná říkáte proč na to nadávám když sám ji mám? :) Mno z originální jsem pomocí HW zásahu udělal Pandoru (v tu chvíli jsem ji nutně potřeboval jinak bych to nedělal) a tak tudíž jsem potřeboval normální a jelikož jsem našel 3600 mAh za pár korun, tak jsem si jí koupil a jelikož udávala ještě jednou větší kapacitu tak jsem si sliboval trošku větší výdrž oproti tý Sony 1800 mAh (správně bych měl teda ještě jednou větší oproti origu), ale jelikož jsem věděl že tahle origo není tak mi bylo jasný že takej zázrak to opravdu nebude, ale že nakonec že to bude ještě větší propadák mě celkem zarazilo takže po druhý bych fakt už jedině origo - nebaví mě to mít každou chvilku v nabíječce i když na druhou stranu mi PSP už skoro pořád leží na polici tak je mi to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu