Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s vypalováním


Heck

Otázka

Mám takovej problém...Mám Xko a zkoušel sem vypálit Alana Wakea a NHL 11. Když to ale dám do Xboxu, neveme to jako hru a nejde to spustit...Zkoušel sem CloneCD i ImgBurn, prostě nic...FW by problém bejt neměl, všechno je to Wawe 6 a Mafii 2 origo mi to bere...Starší pálenky to taky bere...Vypaluju na pluskový Verbatimy DLka...Nějaká rada?

Díky

edit: Tuhle chybu vyhazuje CloneCD

http://2i.cz/2f18c1eb38

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak teď už fakt nvm....Zkoušel jsem na jiné mechanice vypálit Fable III, ale také nejde....Tudíž to asi nebude chyba vypalovačky ale Xboxu...Je mi ale divný, že třeba taková originálka Mafie II, která má wawe 6 mi jde, ale vypálenej Alan Wake s wawe 6 ne...Je možné že sem stáhnul špatný upload hry? Tahal jsem od jednoho člověka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak teď už fakt nvm....Zkoušel jsem na jiné mechanice vypálit Fable III, ale také nejde....Tudíž to asi nebude chyba vypalovačky ale Xboxu...Je mi ale divný, že třeba taková originálka Mafie II, která má wawe 6 mi jde, ale vypálenej Alan Wake s wawe 6 ne...Je možné že sem stáhnul špatný upload hry? Tahal jsem od jednoho člověka....

Originálka ti pojede vždycky na nezávislosti na wave či AP2.5 ... Jaký fw. flashe máš ? :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to flashovaný začátkem dubna, tudíž by tam měl bejt úplně ten nejnovější....A pomůže nová vypalovačka když sem to zkoušel na jiný a stejně to nejde?

Jak jsou starý vypalovačky?

jestli to je kolem 2 roků tak určitě novou

na těch starší totiž blbne vypalovaní DL dvdček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tudíž i když sem to vypálil na funkční mechanice a v Xku mám nejnovější flash, tak to stejně nefunguje proto, že sem to neprojel na Level 3...?

Ano - přesně tak . nemůže ti to fungovat , když nemáš ochranu AP25 opatchovanou . Každou staženou hru musíš kontrolovat v ABGX - pokud je iso nějak poškozené , tak ti ho ABGX opraví a hlavně pokud obsahuje ochranu AP25 ,tak ji opatchuje .

Dunky :

Když je to hra s ochranou AP25 - neopatchovaná , tak to nic neukáže - ani žádnou ikonu . Takže to nemusí být vadná vypalovačka když tu externí má novou . Když iso není opatchované v ABGX na AP , tak se nic nenačte - ani nějaká ikona !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když je to hra s ochranou AP25 - neopatchovaná , tak to nic neukáže - ani žádnou ikonu . Takže to nemusí být vadná vypalovačka když tu externí má novou . Když iso není opatchované v ABGX na AP , tak se nic nenačte - ani nějaká ikona !

Psal, že mu nejde ani NHL 11 a ani Alan Wake, proto jsem to takhle vydedukoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to zase nejde....Teď už mě napadá jenom že je tam starej fw...

To jsi si nechával flashovat ty a nebo jsi tu konzoli s flashem koupil ( v tom případě tam může být starší ) ? Divil bych se , že by tam flasher v dubnu dával starý FW . Jinak když máš novou vypalovačku LG , tak je zbytečné vypalovat na dražší VERBATIM .Můžeš klidně na MAXELL za 13 Kč . Já na ně vypaluju na starším ntb a naprosto bez problémů .

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu