Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Sims 3


DannyWay

Recommended Posts

Zdravím. Mám dotaz. Stáhl jsem si přes BitLord hru The Sims 3 a teď si tam chci dát češtinu. Tu už mám staženou taky, ale nevím kam jí dát. V .zip byly 2 složky. A to !abcgames.sk.txt a THE.SIMS.3.LANG.CHANGER.exe . Podle koncovky .exe typuju že to je instalační program. Ten mám tedy nainstalovat do složky s hrou nebo někam specifičtěji? :) Díky D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The sims language changer?to bych spíš typl,na program,který spustíš normálně kdes ho stáhnul(respektive ve složce hry) a vybereš si jazyk(ono ho tam nakopiruje samo)

PS:co o máš za verzi hry?ja jsem taky jednu stahnul(z americkeho torrentu),a normálně tam byla na výběr čeština,po mesici hrani se segra rozhodla tuto hru koupit,byli jsme zrovna v německu,tak ji koupila tam,a byla tam taky čeština

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeština tam už byla. Všechno je v pohodě :) Ale díky za avší ochotu. Ale vyskytla se mi tu chyba. Občas se při ukládání se objeví "Error 12". Ale už jsem na to pšišel. Je to kvůli předělávání vodní plochy. Asi nějaký BUG. Nevím. Holt nebudu předělávat bazén či jezírko. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeština tam už byla. Všechno je v pohodě :) Ale díky za avší ochotu. Ale vyskytla se mi tu chyba. Občas se při ukládání se objeví "Error 12". Ale už jsem na to pšišel. Je to kvůli předělávání vodní plochy. Asi nějaký BUG. Nevím. Holt nebudu předělávat bazén či jezírko. :)

Fakt?Mel jsem ho taky a potom jsem nemohl loadnou svuj save.Je do kvuli rybnicku nebo bazenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu