Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s vypalenim her


matesd

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdarec,mám problém....mám xko už nějaký pátek, ted vyšel brink a the dark templar, mám lt+1,1 nebo který to je..prostě ten poslední..projel jsem to a.g.b.x tím posledním..1.0.6..a dál smahnout ,ale jak dám potom hry do xka..tak to jen chvilku načítá a pak hodí open- trey? co je špatně?! poradte dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale tec co mi to prodaval tak mi dal i naky vypaleny hry a ty normalne bezi a ted kdybych to updatnul tak mi ty hry pobezi dal nebo ne?

a jeste kdyz si tu hru co jsem si ted stahl (tu kde byl problem s wawe ) koupil tak mi pobezi normalne

Ano , poběží ti všechny hry bezstarostí ;) :)

Pokud to bylo pro mě...tak vypaluju dvd. nejsem tele...a mám xko už 3roky...palím na emtec a jedou v pohodě 8x tak nevím zda to bude tím...

doporučuji vypalovat minimálně 4x !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak podle prodavajciho by to mel bejt ixtreme 1.5

Pokud ho nemáš , tak si aktualizuj DB na 12625 . Stáhnout ho můžeš tady :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Na FW 1.5 musíš hry před vypálením opatchovat na vawe 2 programem 360 WavesPatcher .

Půjdou ti spustit všechny hry kromě her s ochranou AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.5 je hodně starej flash ,pokud nechceš do zblbnutí jak otrok převádět hry na nižší wawe ,a chceš hrát online doporučuj updatnout flash ;)

V nynější situaci přeflashovávat na nový FW nemá význam . Nejlepší bude počkat jakým způsobem se vyřeší nový DB . Teprve potom se bude vědět jestli bude potřeba nový flash a nebo se bude muset stejně tak jako tak patchovat . A jestli budu patchovat kvůli novému DB a nebo zároveň na nižší wave už je jedno .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zeptat, vypálil jsem hru Borderlands(předělaná na wave3). Při spuštění mi to napíše: an update is required to install this expansion pack. Provedu update a chce to po mě ať vyjmu disk a spustím hru, ale nejde to... furt to po mě chce znovu update..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat, vypálil jsem hru Borderlands(předělaná na wave3). Při spuštění mi to napíše: an update is required to install this expansion pack. Provedu update a chce to po mě ať vyjmu disk a spustím hru, ale nejde to... furt to po mě chce znovu update..

Opět neznalost - nečteš forum ? Z přepatchované hry na nižší wave update DB nelze udělat . Nový DB stáhni zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To jsem dělal, po resetu(vypnutí zapnutí) se ten update nenačte. Navíc i při prvním spuštění hry když jsem dal že nechci update, tak to nejelo.

Jaký DB ti to teď ukazuje v xku ? Měl jsi to správně na flešce ? To není první případ - kdyby jste neupdatovali z opatchované hry , tak se nemusí potom řešit tyhle problémy ! Samozřejmě že když odpovíš , že nechceš update , tak ti to nepojede .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu