Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký CFW?


sysasysa

Otázka

Čau. Na PSP sem teď dlouho nesáh a mám na něm pořád ještě vousatý CFW 5.50 GEN-D3 a chtěl jsem si zahrát nějaký nový hry, takže asi budu updatovat. Otázka je, na jaký CFW? 6.20 pro, 6.35 pro, 5.50 prometheus nebo 6.38 ME?

PS: Mám flashnutelný Slimko a chtěl bych si i zahrát přes infrastructure, tak aby to šlo, popř jakej plugin bych potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pridam se s dotazem, jsem na tom podobne, delsi dobu nesleduju co je noveho na poli CFW... kazdopadne bych ted potreboval spustit naky homebrew aplikace co vyzaduji 1,5kernel (mam fatko cfw 5.50 gen-d3 ) a nasel jsem ze je mozne, ze instalaci toho 5.50 uz 1.5 kernel nemam (coz by vysvetlovalo proc mi ty homebrew nemakaj) nasel jsem nakou zminku o moznosti doinstalovani 1.5 kernel, ale jak na to uz nikde nenachazim, taky sem nasel ze 5.0 m33 jeste kernel 1.5 obsahovala... ma tedy ta 6.38 ME kernel 1.5 taky? tusite nekdo jak tam co nejjednoduseji ten kernel 1.5 dostanu? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu