Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zahnutí čepele na Florbalové holi


CondexoCZ

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit mam Salming Campus 32,a nevím na kolik cm ohnout čepel kolik cm aby to bylo co nejvykonejší při hraní ,tak bych prosil o radu na kolik cm to mam ohnout abych si vychutnal pohodou hru pěkne a přesné trefy a nahravaní.

A čím to mám ohnout?Když nemám hořák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit mam Salming Campus 32,a nevím na kolik cm ohnout čepel kolik cm aby to bylo co nejvykonejší při hraní ,tak bych prosil o radu na kolik cm to mam ohnout abych si vychutnal pohodou hru pěkne a přesné trefy a nahravaní.

A čím to mám ohnout?Když nemám hořák

Zeptej se spíš trenéra nebo někoho jiného z vedení s kým si rozumíš a ten ti určitě pomůže. Nebo spoluhráči budou také vědět určitě :) . Jinak já jsem čepel nikdy neohýbal vždy jsem si vystačil tak jak to bylo :) . Navíc ty sám musíš vědět na kolik to zahnout :), každému to padne jinak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu