Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Při hraní hry xbox zamrzne


Fox III

Otázka

Zdravím, včera jsem si stáhl L.A. Noire normálně jsem to převedl na wave 3 a vypálil. Po pár minutách hraní se xbox z ničeho nic zasekl a pomohlo jenom vypnutí. Tento problém se mi již v minulosti stal s GTA EFLC ale to jsem nijak neřešil nebot mi stačilo GTA IV. Může být problém v patchování nebo vypalování ? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No ale to GTA EFLC my to dělalo přibližně před rokem a jinak sem například normálně GTA IV hrál třeba 5 hodin v kuse anic.

Tohle ti xbox udělá už jen parkrát a můžeš ho hodit do kopru...

navíc rrod se projeví kolem 2 roků ,zaleží na revizi a délce hraní...

radím co nejrychleji se ho zbavit

Moc chytrá rada ,když to někdo koupí a za pár dní se objeví rrod určitě bude hodně nadšenej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Může to být i chyba hry, nebo disku, nebo prostě něčeho jinýho. Mě se to takhle stávalo třeba u Fallout 3 (asi 2x za celou dobu, co jsem to hrál), ale xbox pak rok jel v pohodě, žádná jiná hra se nikdy nesekla (a až pak jsem dostal skutečný RROD, to se pak zasekávaly všechny :D). Co jsem dostal xbox z reklamace, tak se mi to stalo opět u Fallout New Vegas (viním engine) a jednou u Crysis 2, tam jsem musel začít znovu kapitolu, protože když jsem načetl savegame, celý se to zaseklo. Jo a ještě ve Fracture, v jedný části pokaždý zásek, tu hru jsem nakonec ani nedohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to blby kdyz te potka RROD, ja mel skoro tri roky Falcona, delal sem vse proto abych nedostal RROD, mel sem ho na stojaka, vypodlozenyho aby byl jeste ve vzduchu a spodek se chladil, okolo xka nikde nic a stejnak me to neminulo. Je to asi osud vsech starych xboxu. Kdyz sem se potom podival kolik tu mam na xko her a prepocital si to co jsem na nich usetril oproti originalu tak sem nevahal a hnedka druhy den koupil slimko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dovol te mi se pripojit reball se vermes dela u GPU :). CPU byva u falconu v pohode :). Pripaden to muze byt jeste SB ci ramky ale to je mene caste ale stava se :)

:-) jj ale lepší je udelat reball i cpu protože to se taky dost hřeje, ramky taky hřejou, pokud ma nekdo jtag, tak ví že ram čipy hřejou klidne i 70 - 75st

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám podobný problém. Stahnul jsem GTA4 EFLC projel abgx level 3 všechno zelený... Vypálil a nainstaloval na HDD. Normálně se to spustí k nabídce s vybíráním dlc. Když pustím The Lost and Damned xbox zamrzne rovnou na logu nedostanu se ani do hry. Když pustim gay Tony tak hra naběhne normálně. Kde je teda problém když nainstalování na HDD proběhlo bezproblému a projel sem to i abgx. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

muze byt problem ve fsd nebo dashlaunch

Zdravím, mám podobný problém. Stahnul jsem GTA4 EFLC projel abgx level 3 všechno zelený... Vypálil a nainstaloval na HDD. Normálně se to spustí k nabídce s vybíráním dlc. Když pustím The Lost and Damned xbox zamrzne rovnou na logu nedostanu se ani do hry. Když pustim gay Tony tak hra naběhne normálně. Kde je teda problém když nainstalování na HDD proběhlo bezproblému a projel sem to i abgx. Dík.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu