Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Joystick nebo kurzor?


azgard

Otázka

Zdravím , potřeboval bych radu. Mám psp , jenže joystick mi blbne ,tak ,že zatáčí na jednu stranu , tento problém sem vyřešil tak , že jsem to přes Joysens hodil na kurzor s tlačítky. Jenže když chci hrát na kurzoru ,tak mi blbne tlačítko nahoru a doleva ,že ho musím velice tvrdě zamáčknout ,aby vůbec fungovalo. Tak by mě zajímalo čím to je jestli bude chyba v těch tlačítkách, že bych koupil nové , nebo v kontaktech? taky by mě zajímalo jestli by bylo lepší koupit nový joystick nebo ten kurzor , abych nekoupil nový Joystick a on stále nezetáčel jen na jednu stranu. Případně mi chybí v psp pár šroubků ( nevím zda je prodejce odevzdal do sběra ) ,ale jestli tam třeba není nějaká slabá tlaková síla která dopadá na ten kurzor a potom se hůře mačká. Za každé tipy,názory,rady budu vděčný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu