Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RROD zničehonic???


sovel

Otázka

čus,

chci se zeptat na info ohledně RROD. V pohodě si pařím nic se neděje. Pak dnes zapnu konzoly zapnu prince po načtení pozice cca 10 sekund fachá, pak náhle bílá obrazovka. Nu čož, vypnu zapnu. Nechce najet??

Pak znovu a znovu a najede. Vrznu assassina načte se pozice a prd, bílá obrazovka. Znovu 2 x vypnout zapnout a na potřetí: RROD!? shit....

takže má otázka čím to mohlo být způsobeno, konzole nebyla nijak přehřátá a jestli se stím někdo setkal a zda to půjde opravit(jestli se to vůbec vyplatí)

Díky za info.

EDIT: tak jsem si všiml, že dotazy na RROD patří jinam, takže SORRY! snad to moc nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no to čumím, jak jsem psal hrál jsem dnes cca 1 hodinu, pak 2 hodky pauza a pak tohle...hraju v průměru vždy tak 2 hodky...No a jde udělat něco co bych zvládl sám nebo :cash: za opravu?

Jinak díky za rychlou odpověď

Rozhodně se do ničeho domacího nepouštěj pomůžeto jen nachvíli (na pár hodin,dnů) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no to čumím, jak jsem psal hrál jsem dnes cca 1 hodinu, pak 2 hodky pauza a pak tohle...hraju v průměru vždy tak 2 hodky...No a jde udělat něco co bych zvládl sám nebo :cash: za opravu?

Jinak díky za rychlou odpověď

kasli na opravu, kup si novou konzoli, udelas lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no kupoval jsem to zde viz topic:

http://console-forum.net/tema/120222-xbox-360-premium-ban-1600kc

číslo rrop nevím, jak zjistím ??

Každopádně díky za info, uvidím nejspíš ale tedy pořídím novou :-( sice né hned ale dříve či později již to bude č. 4 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no kupoval jsem to zde viz topic:

http://console-forum.net/tema/120222-xbox-360-premium-ban-1600kc

číslo rrop nevím, jak zjistím ??

Každopádně díky za info, uvidím nejspíš ale tedy pořídím novou :-( sice né hned ale dříve či později již to bude č. 4 :-D

To je z toho , když chce někdo koupit co nejlevněji . Není to z ničeho nic - dalo se to čekat . U CORE je to asi po třech letech normální . Já jsem tam jasně psal , že je to nejstarší CORE . Příště si raději kup JASPER .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sice jsem měl už 3 boxy ale vždy jen chvilku a bez falshe a to byly první co vyjely, nikdy extra nezkoumal revize apod. jsem prostě obyč hráč, koupit a hrát, popř. se někde poptat poté co budu něco potřebovat. Navíc mám toho doma více, takže mě šlo ano o CENU. Jak se říká po bitvě je každý generál(nic ve zlém :-) )

nu což, nejspíše prodám jestli bude zájem a budu mýt nějaký základ no novej.

TAKŽE DÍKY ZA VEŠKERÉ INFO :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sice jsem měl už 3 boxy ale vždy jen chvilku a bez falshe a to byly první co vyjely, nikdy extra nezkoumal revize apod. jsem prostě obyč hráč, koupit a hrát, popř. se někde poptat poté co budu něco potřebovat. Navíc mám toho doma více, takže mě šlo ano o CENU. Jak se říká po bitvě je každý generál(nic ve zlém :-) )

nu což, nejspíše prodám jestli bude zájem a budu mýt nějaký základ no novej.

TAKŽE DÍKY ZA VEŠKERÉ INFO :-)

jestli se v tom nevyznáš, jak si budeš pořizovat xko, napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu