Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s vypalováním :-(


dejvhrabos

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle je poměrně hnusná chyba, která bohužel nemá jasné řešení, spíš se dá napsat pouze několik možností, co by mohlo (ale nemuselo) pomoci.

1) Změnit DVD, čím kvalitnější, tím lepší.

2) Zpomalit rychlost vypalování

3) Updatnout vypalovací program na aktuální verzi

4) Updatnout FW palírny

5) Koupit novou palírnu

Poslední bod je téměř jistota, zbytek pouze možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak přibližně necelý rok.......vypálil sem na ní tak cca. 16 her bez problémů a teď tohle. Teď sem to ozkoušel i na rychlost 1 a pořád stejné :-(

Updatuj FW mechaniky ,stáhni aktulaní verzi ImgBurnu.

Pokud ani to nepomůže neváhej a kupuj novou 500kč tě neutrhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:-D necelej rok, to na mým ntb je cca 5 let, tuny dvd a teď když jsem se pustil do DL tak fachá :ťuk::ťuk: v poho, jinak ale jednou se mi něco takového také objevilo když jsem pálil prince a nepomohlo ani jiné DVD, no ale mě to nabídlo přeskočit či ignorovat teď nevím. No odklik jsem to a hra se vysmažila a fachá v poho(resp. fachala než kleklo xko:-D )

a jinak mám nějakou starou verzi img burnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:-D necelej rok, to na mým ntb je cca 5 let, tuny dvd a teď když jsem se pustil do DL tak fachá :ťuk::ťuk: v poho, jinak ale jednou se mi něco takového také objevilo když jsem pálil prince a nepomohlo ani jiné DVD, no ale mě to nabídlo přeskočit či ignorovat teď nevím. No odklik jsem to a hra se vysmažila a fachá v poho(resp. fachala než kleklo xko:-D )

a jinak mám nějakou starou verzi img burnu

Zaleží na kvalitě vypalovačky a jak ji dávaš zabrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau hele ja palil asi 2x v imgburnu a ten program stoji zahovnec nevim proc ale pokazde mi to znicilo DVD hodilo mi to i chybu pri zacatku vypalovani a to sem palil na verbatimky stahl sem si potom DVDdescrypter a ten je super nastavis si v nem co potrebujes a pak uz sem jen palil. nekomu imgburn jede ale me teda taky nejel s descrypterem sem nemel problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu