Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spouštění hry


mraker

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den poradno,dneska jsem vypálil úspěšně 2 hry (mortal,lego pirate) Při vložení DVD do mechaniky se ukáže PLAY DVD a následně Obrazovka XBOX 360 + LOGO Xboxu .Nevim co mám dělat a včem je chyba prosim o rady děkuji mnoho.

Jestli máš DB 12625 , tak je chyba ve vypalovačce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Verzi DB najdeš v CONSOLE SETTINGS . 12625 stáhneš zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak se divím - jak je to možný , že když jseš registrovaný na foru od r. 2009 že nevíš co je to DASHBOARD ( DB ) ? Najdeš ho takto :

SYSTÉM SETTINGS – CONSOLE SETTINGS – SYSTÉM INFO – třetí řádek odspoda – D. ………………

Vedel jsem to ,sice nevim ani co to je :D ale vedel jsem to jen jsme nevedel jak se to pise tak radsi mlceti zlato -)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano je to 12625 ,vypalování bylo uspěšné bez problému.

Když se ti to stalo u dvou her , tak to nemůže být špatně stažená hra z netu a je to opravdu špatná vypalovačka . Stejně jsi pálil u kámoše , tak si kup vlastní - novou . nejraději LG . Když budeš mít novou , tak můžeš pálit na levnější media . Já pálím bez problémů na MAXELL :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1232-dvdr-dl-maxell-8-5gb-8x-25cake/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když se ti to stalo u dvou her , tak to nemůže být špatně stažená hra z netu a je to opravdu špatná vypalovačka . Stejně jsi pálil u kámoše , tak si kup vlastní - novou . nejraději LG . Když budeš mít novou , tak můžeš pálit na levnější media . Já pálím bez problémů na MAXELL :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1232-dvdr-dl-maxell-8-5gb-8x-25cake/

On má dobrou vypalovačku kompl cca stary 3 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Při vložení DVD do mechaniky se ukáže PLAY DVD a následně Obrazovka XBOX 360 + LOGO Xboxu.

Zkus activate iso!

Po dlouhé době jsem narazil taky na problém - pálil jsem 3x (po každé jinak) a výsledek podobný tobě.

Mám DB 12625, ixtreme 1.61 a Dirt 3 mrtvola - s activate iso to jede jako po másle. Wave 11 a fw 1.61 asi nebudou již příliš kamarádi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
On má dobrou vypalovačku kompl cca stary 3 roky

Už tři roky stará vypalovačka nemusí vypalovat dobře . Ale já pořád uvažuji , že máš flash , který wave 11 také zvládne . A jak koukám , tak ty jsi se celou dobu nezmínil o tom jaký máš FW flashe . Nebude to tím ? Jaký vlastně máš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus activate iso!

Po dlouhé době jsem narazil taky na problém - pálil jsem 3x (po každé jinak) a výsledek podobný tobě.

Mám DB 12625, ixtreme 1.61 a Dirt 3 mrtvola - s activate iso to jede jako po másle. Wave 11 a fw 1.61 asi nebudou již příliš kamarádi. :)

Active iso jsem mnel vlozene asi naposled cca 1-2 roky z 5 tak nevim jestli ho tam davat znovu :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Active iso jsem mnel vlozene asi naposled cca 1-2 roky z 5 tak nevim jestli ho tam davat znovu :/

No vidíš ..., já tam dal activate iso poprvé v životě, když mi nemakal Dirt 3 (play dvd jako u tebe) a hned se to rozjelo.

Taky jsem slyšel, že s fw 1.61 ho na Dirta 3 nepotřebuji, ale nejel přes to vlak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Active iso jsem mnel vlozene asi naposled cca 1-2 roky z 5 tak nevim jestli ho tam davat znovu :/

S Tebou je domluva,že by člověk vyrostl.Zase jsi neodpověděl,jaký máš FW flashe , což je nejdůležitější . Jestli jsi hrál hry s nižším wave a na některé novější už používal active iso , tak na ty nové ho musíš používat znovu a nebo hry patchovat na nižší wave ( 3 ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potrebuji taky poradit s DIRT 3. Mam flash 1.61, DB: 12611, mechanika Benq. Co mam pls udelat abych rozjel DIRT 3 ktery ma Wave 11. Novy flash? nebo staci patchnout, na jaky wave a v cem. dik za rady

Jestli budeš chtít nový flash, počkej až vájde LT 2.0 , ten potom spustí i nové verze DVDček, které Mrkvosoft plánuje, a neměly by potom být zbytečné dotazy a problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potrebuji taky poradit s DIRT 3. Mam flash 1.61, DB: 12611, mechanika Benq. Co mam pls udelat abych rozjel DIRT 3 ktery ma Wave 11. Novy flash? nebo staci patchnout, na jaky wave a v cem. dik za rady

Když máš FW flashe 1.61 , tak nemusíš nic patchovat na nižší wave ani dávat nový flash kvůli wave 11 . Hry s wave 11 ale vyžadují DB 12625 , který nemáš a musíš updatovat - nejlépe přes flešku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu