Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

New Update


AlexZakari

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,dnes mi to při hraní Black Ops Live updatovalo..od té doby mi nejde žádná hra..Neví někdo co to je?Na Live se normálně přihlásím..

díky za info

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a když to reflashnu zpátky na LT 1.1+? a do 30.5. nebudu updatovat?

Když to reflashneš zpátky na LT 1.1+ tak ti tam zůstane pořád ten nový dashboard, pojedou ti všechny hry, kromě her s AP25, ty budeš muset znovu vypálit a zkontrolovat v ABGX, ale až výjde nová verze a nerozjedeš ještě nově vycházející hry s xd3 (nevím jak se to píše).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,dnes mi to při hraní Black Ops Live updatovalo..od té doby mi nejde žádná hra..Neví někdo co to je?Na Live se normálně přihlásím..

díky za info

Ahoj tak to jsme dva,

když chci pustit pálenou hru,

tak se mi tam objeví logo XBOX 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo a tohle je asi jedinej způsob jak si smazat flash???

Teď ho mám jako kdy by mi to nikdo nefleshnul, jako kdybych ho teď ho mám jako bych ho vytáhl jako novej XBOX z krabice???

Není to jediný způsob jak si "smazat flash". A ano máš ho jako kdyby jsi ho vytáhl z krabice, můžeš na něm hrát jen originálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Super konec BANum, už se nemusím bát na LIVE.

A jaké jsou ještě spůsoby na smazaní flaše jak říkáš ?

"Smazat" ti ho může flesher, pokud máš zálohu, tak ti tam nahodí původní FW mechaniky, no a to že ho máš totožný jako při vytáhnutí z krabice, bych to nebral na 100%, moc informací o tom všem zase tolik není, a Mrkvosoft si klidně může dělat záznamy, u kterých konzolí to jak bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu