Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Převod her


trish

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravím,mám dotaz ohledně převodu formátu z NTSC do PAL.jde to nějakým způsobem.Mám hru Gears of war 2 a je ve formátu NTSC a při instalaci na HDD u xka mi to vyhodí chybku a hra se nenainstaluje.Poraďte a děkuji:cry::cry:

Převod z NTSC na PAL a nebo obráceně nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
predpokladaám že tu hru nemáš original,,inak je uplne jedno ci je PAL alebo NTSC ak ti hra nejde tak problém bude v niecom inom a nie vo formate

Co to píšeš za nesmysl ? Když máš evropskou konzoli , tak na ní spustíš jen hry PAL nebo REGION FREE . Když tomu pořádně nerozumíš , tak neraď . On vysloveně psal , že hra je v NTSC , tak si pořádně přečti na co odpovídáš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
predpokladaám že tu hru nemáš original,,inak je uplne jedno ci je PAL alebo NTSC ak ti hra nejde tak problém bude v niecom inom a nie vo formate

Ty seš fakt M-A-G-O-R...raději už fakt nikomu nepiš, píšeš všude samý bláboly!! TORO má pravdu - převést to nejde a spustit na evropský konzoli NTSC taky nejde!!

TORO: On ví na co odpovídá, jen odpovídá schvalně nesmysly, je to nějakej blbeček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu