Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Trafo


jakubgaluszka

Otázka

čau mám tu problém když zapnu xko začne v trafu hučet(jen někdy často pomůže vypnout a zapnout xbox)asi je ''rozbitý'' takže co teď?kde se dá koupit nový?na netu jich je pár a stojí 1000+ to mi přijde dost dík

BTW:

mám starší arcade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau mám tu problém když zapnu xko začne v trafu hučet(jen někdy často pomůže vypnout a zapnout xbox)asi je ''rozbitý'' takže co teď?kde se dá koupit nový?na netu jich je pár a stojí 1000+ to mi přijde dost dík

BTW:

mám starší arcade

Větráček v trafu bude zanesený :). Minulí týden jsem si toho sám také všimnul a trafo otevřel a ve větráčků bylo sajrajtu :D. Otevřít to není žádný problém :) hlavně to odpoj od elektřiny. Jestli jsi z Ostravy můžeš mi to přinést a já se ti na to kouknu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem to rozebral vyfoukal a složil (nešel jsem přímo do větčáčku byla tam žlutá páska(?) a nechtěl sjem to zmrvit radši :D a jde to v pohode ale kdyz s tim chvili hejbu(menim uhly tocim s tim atd) tak to vrci ale po vypnuti je to zas OK

ps

asi 5x jsem vypl a zapl xbox a jede to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem to rozebral vyfoukal a složil (nešel jsem přímo do větčáčku byla tam žlutá páska(?) a nechtěl sjem to zmrvit radši :D a jde to v pohode ale kdyz s tim chvili hejbu(menim uhly tocim s tim atd) tak to vrci ale po vypnuti je to zas OK

ps

asi 5x jsem vypl a zapl xbox a jede to ok

Tu pásku klidně odlep (já jsem jí teda sundal). Při naklonění to logicky vrčí, protože se větráček odírá o plast :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha :D takže nenaklánět :D no každopádně zítra poˇškole se tam kouknu znova a vyčistím i větráček(jen sem do něj foukal až mě bolela hlava :D) teď už není nálada :D

Jo bohužel toto moc nepomůže :). Je třeba to pročistit/profoukat stlačeným vzduchem a to i ze SPODU větráčku. Nebo to alespoň vyčistit štetinkou do uší :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu