Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

APB: Reloaded BETA


VOndy1468624023

Recommended Posts

EU1

Kriminálník

lentilek1

dost zajimavá hra,při instalaci psalo,že mám nedostatečný procak (2x 2.0gHz),jelo mi to normal,akorat při načitani se mi to přehřalo(nevim jakto,u jinych her se mi to ještě nestalo),tak jsem ho podtaktoval na 2x 0.7gHz v domnění,že se mi to bude dost sekat,a teď to jede parádně bez lagu a vypínaní kvuli přehřati :)

EDIT:Nic moc hra,po hodině hrani mě vubec nechytla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

EU1

Kriminálník

kdyrja

hrával jsem 1 než krachla a můsím říct že je ta 2ka mnohem lepší, akorát řízení je takový divný. Jo a mam problém omylem sem prodal tričko a ted když si koupim nové tak si ho stejně nenasadí a v inventáři je, ale nevím jak si ho oblíct, poradte pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS3 to fakt nevyjde xDDD a jak řekl usagi je to free2play, takže měsíční poplatky rozhodně ne, avšak jsou tam mikrotransakce

EDIT: všechny koho hra chytla, mám ve friendlistu :)

Hollowiik: nechápu, proč si šel za ty policajtský bastardy oms... :D

EDIT2: a dunky4 mi to nechce najít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cs kámoš má problém s APB, má strašné lagy hlavně při jízdě autem a to to má na nejnižší a já to hraju na max

jeho sestava:

geforce 8600 GTS

AMD Athlon x2 5200+ 2.7

2Gb ram DDR2 800

a 4Mb net

Nevíte tak orientačně co by chtělo upgradovat. Protože on to hraje na nejnižší a seká se to. Nebo jestli je ve hře nějakej config pro ještě nižší detaily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ramky mas LOW ja hraju APB uz od prvni bety (rok zpet) o grafice nemluve

Snazte se shromazdit na EU Patriot tak to bylo a snad bude cesi proste TAM

EU Patriot

Crim/Pův Enf (snad se nekdy vratim k nim)

KvapaMachine

s lamkama nehraju (jen ti co vedej co delaj + ZNAJ APB-kempy,strategie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther: no bylo by od tebe hezký, kdyby si šel na EU1, když už se to začalo shromažďovat ;) přeci jen aby se kvůli jednomu člověku stěhovalo +- 5 lidí a začínali od znova?

Jinak k těm lamkám: někdy si připadám že nevim co dělám, avšak rád se něco přiučim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cs tak si kámoš koupil další 2gb ramek a už to jede naprosto v pořádku, nikdy bych nevěřil že to tak moc pomůže. Ale ted má zase další kámoš problém a to s updatem, při prvním spouštění hry se stahuje update cca 130mb a jemu se vždy sekne, nevítě jestli maj nějakej problém se servrem nebo co by s tim šlo udělat?

edit: nebo dá se ten patch stáhnou i jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde o to ze hraju od zacatku hry znam vsechny mista ze vsech districtu a litam vzteky kdyz me nekdo veze a objizdi to! (Puv R320!!!)

Jinak ok budu na vas myslet a udelam si taky jednu na EU1

jinak http://www.facebook.com/group.php?gid=143660145655151

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nick už jsem psal: KvapaMachine (za crim) JinKazamaOrigin (za ENF)

pro invite do klanu staci whisper me a ja vas invitnu )))

Pravidla klanu uz si prectete in-game!

(Jinak dekuji vsem co se "kvuli mne" rozhodli hrat na Patriotu a hlavne ze to nehrajeme jen ty co hrali RTW verzi at češi konečně v ligách drtí RUSáky!)

Tady je další video z mého designeru

(Loga delam na pozadani podle obtiznosti je cena popr muzete si koupit jaky jsem již vytvořil)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu