Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FORMULA ONE 2006


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Vysla nova F1 pro PSP. Rozhoduju se pri ni, ale potrebuju vedet jesli je opravdu dobra nebo ne. Hral to nekdo? Prosim at jo, at ma Primátor dalsi originalku a podpori vyvoj her a Svetlou stranu...

3327mx6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ano hral jsem promě je to dobra hra grafika jde je tam kariera všechni jezdci trate crash mod daleko lepší neš předešlí díl je to realističtější jestli si hral 1. dil F1 tak víš že šlo max kol 10 ated u new F1 máš nejmene 3 a u každe tratě plne počty kol takže si mužeš vibrat jsou tam pomucky skteré se dají vypnout i neco z historie tam je jako lotus a starej wiliems atd... kup pokud seš do F1 blazen nebo maš rad formule tak je kup jo a ješte v boxech je to daleko propracovanejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

no jenom z předchoziho dilu byla lepší trošku grafarna ale tohle je bomba předchozim dile si např v boxech mačkal jenom O ale ted od čtverečku až po L R a nej je rozbitnost opotřebovaní pneu no bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staženo, nahráno, spuštěno, 10 minut testováno, vypnuto, smazáno..tahle hra mi rozhodně nepřipadá zábavnější než je stříhání chloupků v nose..ze všech testovaných her je tohle zatím ten nejnudnejší výtvor co jsem měl tu možnost na psp vyzkoušet bez ohledu na žánr..

tohle je ale můj názor, který se může trochu lišit od verzí profesionálních závodníků nebo jejich fanoušků a uctívače formulí ukájející se nad plakátem Schumachera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staženo, nahráno, spuštěno, 10 minut testováno, vypnuto, smazáno..tahle hra mi rozhodně nepřipadá zábavnější než je stříhání chloupků v nose..ze všech testovaných her je tohle zatím ten nejnudnejší výtvor co jsem měl tu možnost na psp vyzkoušet bez ohledu na žánr..

tohle je ale můj názor, který se může trochu lišit od verzí profesionálních závodníků nebo jejich fanoušků a uctívače formulí ukájející se nad plakátem Schumachera

Jen by mně zajímalo kolik času z těch 10 minut jsi nastavoval auto.A 10 minut není testování hry!!!

Když jsem zkoušel já ,tak 40 minut jsem ho jen nastavoval a testoval.Je to velká alchymie a koho to baví ten musí být nad míru spokojen.Po správném nastavení ,lze vymáčknout až o 10 vteřin lepší časy než ostatní.Což je ve světě F1 asi hodina!Mám asi 20 stránkový sešit s nastavením na různé tratě.Je to super hra a doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Staženo, nahráno, spuštěno, 10 minut testováno, vypnuto, smazáno..tahle hra mi rozhodně nepřipadá zábavnější než je stříhání chloupků v nose..ze všech testovaných her je tohle zatím ten nejnudnejší výtvor co jsem měl tu možnost na psp vyzkoušet bez ohledu na žánr..

tohle je ale můj názor, který se může trochu lišit od verzí profesionálních závodníků nebo jejich fanoušků a uctívače formulí ukájející se nad plakátem Schumachera

Jen by mně zajímalo kolik času z těch 10 minut jsi nastavoval auto.A 10 minut není testování hry!!!

Když jsem zkoušel já ,tak 40 minut jsem ho jen nastavoval a testoval.Je to velká alchymie a koho to baví ten musí být nad míru spokojen.Po správném nastavení ,lze vymáčknout až o 10 vteřin lepší časy než ostatní.Což je ve světě F1 asi hodina!Mám asi 20 stránkový sešit s nastavením na různé tratě.Je to super hra a doporučuju.

Juchůůů, takze dospely clovek z řady co mi to doporucuji...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jo a ješte u F1 06 sem stravil 12 hod ne v kuse ale na savu se napsalo že hraju F1 už 12 hod to je nejvíc co sem hral a jen pro zajimavost nejmene sem hral meta AC!D jen 25 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Taky nad tim premyslim.

Primatore uz jsi to videl nekde v ceskych shopech?

Si pis, pred chvili sem to hral v Prestu (za 1400,-), ta grafika je vazne nic moc, ale o to tady nejde, de o hratelnost (jako napr GTA), ale k vyzkouseni vseho sem se nedostal, jinak to vypada zajmave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak dnes sem dojel po 1. zavod na plnej počet kol hurá jel sem v kuse 1 hod a neco malo přes 15 min

Coze???? Kecy!!! Hodinu??

Pokud jedeš podle reality a absolvuješ vše-trénink(pořádné nastavení vozu),kvalifikace a závod ,tak je to i mnohem víc.Přes hodinu jen závod je minimum.Nesmíš mít samozřejmě nastaven závod na 10 kol ,ale pěkně vše jak ve skutečnosti.Je to na dlouho. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
no tak dnes sem dojel po 1. zavod na plnej počet kol hurá jel sem v kuse 1 hod a neco malo přes 15 min

Coze???? Kecy!!! Hodinu??

Pokud jedeš podle reality a absolvuješ vše-trénink(pořádné nastavení vozu),kvalifikace a závod ,tak je to i mnohem víc.Přes hodinu jen závod je minimum.Nesmíš mít samozřejmě nastaven závod na 10 kol ,ale pěkně vše jak ve skutečnosti.Je to na dlouho. :wink:

Kamo, zacina me to zajimat! Jak hledis na grafiku ty...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně baví tahle hra už když jsem jezdil na PC.Volant ,5.1 zvuk a reálný pohled je takový mazec ,že mně to na rok připoutalo k PC.U PSP na grafiku moc nekoukám.Ale zdá se mi to slušné.Pokud tě to chytne ,tak nebudeš mít čas koukat okolo ,ale jen vzpomínat na jakou rychlost se projíždí další zatáčka a kdy asi začít brzdit.Pamatuju si ,že Austrálii jsem obkroužil přes 300 krát ,než jsem se začal přibližovat těm lepším.Asi jsem nakažen ještě z PC.Ale schválně se zkusím soustředit na tu grafiku.Teď tě ještě musím trumfnout v NFS:UR a pak se tomu začnu plně věnovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Mně baví tahle hra už když jsem jezdil na PC.Volant ,5.1 zvuk a reálný pohled je takový mazec ,že mně to na rok připoutalo k PC.U PSP na grafiku moc nekoukám.Ale zdá se mi to slušné.Pokud tě to chytne ,tak nebudeš mít čas koukat okolo ,ale jen vzpomínat na jakou rychlost se projíždí další zatáčka a kdy asi začít brzdit.Pamatuju si ,že Austrálii jsem obkroužil přes 300 krát ,než jsem se začal přibližovat těm lepším.Asi jsem nakažen ještě z PC.Ale schválně se zkusím soustředit na tu grafiku.Teď tě ještě musím trumfnout v NFS:UR a pak se tomu začnu plně věnovat...

Ok kamo, pak se nekdy sejdem a uvidime kdo je automobilovej kral 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Grafika teda neni nejlepsi, ruku na srdce, zvlast pohled z5 se mi moc nelibi. Jinak hra je rozlehla - na zacatku si vyberete jmeno, nick, zemi (kde je CR? :D ) oblicej (21 moznosti a hura, je tam cernoch! i zenska tam je) a helmu (42 moznosti). Potom date Race a tady je fura moznosti - Quick race, Time Trial, Grand Prix Weekend, World Championat a Carrer. Krom Carrer si vyberete jezdce a staj (nejde samo kombinovat), v Carrer jezdite za sebe. Pred zacatkem z hlavnich 3 modu si nastavite hafo moznosti jako Race options a Difficulty (neni jenom Easy/Medium/Hard, tam je tuna nastavovani vseho mozneho). Ja jsem zacal Grand Prix, a tam amte dve moznosti, jet rovnou nebo s rozsahlym treninkem, dejtre si samo trenink. V nem se muzete koukat jak probiha samotny trenink a pak dojde k ROZSAHLEMU nastavovani a zkouseni vseho mozneho a nemozneho. Tam sem ted zustal rptoze je to tak rozsahly ze se z toho jen tak nevyhrabu a navic do toho nejsem tolik zasvedcen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu