Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

0.01 $ + doprava zdarma, možné?


nrwsd

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

KOSScz: ho*no aukce, ty seš tak vypatlanej že to snad ani není možný!

nrwsd: možné to asi je ale jestli ti to doopravdy přijde, o tom by se dalo spekulovat. Kdysi tady taky někdo postoval něco podobnýho, byly to nějaký sluchátka, taky za 0.01$, pošta zadara a max 1 kus na osobu. Sem si říkal, že když je to skoro zadarmo tak to zkusím, tak sem si je objednal a teď je to snad půl roku a ještě nepřišly :) Každopádně to můžeš zkusit, za zkoušku nic nedáš ale pokud to vyjde, tak ani nic extra nezískáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Link mi nejede,ale nevadí...

Radím Vám,nejdříve si to ověřte než začnete plácat a nadávat.

Je pár stránek kde se čas od času daj koupit věci jako sluchátka,hodinky,šroubovák etc za 0,01$.Poštovný neni pokud si to teda při objednávce přepnete na free.

Jsou to čínské eshopy což mluví za vše.Sluchátka brzy přestanou hrát a o jejich kvalitě ani nemluvě.

Já objednal rozdvojku 3,5mm jack(zapojíte dvoje sluchátka).Bylo to opravdu jen za 0.01$,žádný poštovný,přišlo to asi za 2měsíce.Funkci to plní na výbornou ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty sluchátka z toho čínskýho eshopu jsem si kdysi kupoval, přišli normal v obálce a dodnes hrajou. Stály sice 0.01$ a přišli až za cca 30-40 dní od někad z hong kongu. Ale co bych nechtěl zdarma že? :D Měl sem problémy s diakritikou při obědnávce ve jméně, ale nakonec stejně dorazili... :) takže je možné vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu