Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft Beta | server Your-Craft Survival (1.8.1)


rockyzz

Recommended Posts

pry buřte :D hej dneska jsem s kamošem 5 hodin makali na jedne stavbě,5 pater,podzemni chodba,přes všechny patra tekla lava,(za sklem),podzemi byl bazen,dva balkony,a ani jednou se ten server za tu dobu nesavnul!!! :( a v 8:58 server spadnul,a nam se to asi neuložilo,ty v*** snad to nějak Rockyzz vyřeši,protože včera se nam stalo to same,a tež se nam stratil naš barak(ten by ale maly jednopatrovy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ani jednou nesavlo? Mapa se savuje každých 30 minut/1 hodinu!

Edit: Tak jsem si tu přečetl celý váš problém, a je pravda že toto se už taky párkrát stalo, nevim proč se to furt děje, savování tam je takže mi to už de taky pěkně na nervy, každopádně řeknu jerrdymu a on to skusí opravit, pokud vám zmizela v tý době vaše budova či jiné stavění tak se velmi omlouvám, pokusíme se tam dát zálohu pokud nějaká je (měla by být) ale není to jisté...

Jinak, já server o 9té nevypínám, máme hosting u fakahedy.... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FXR:sorry,radical building,spletl jsem si RB s RD,neříkám,že to za pár týdnu nebude hezčí než to naše bylo,ale za ten čas co to planuješ,to je nic moc

rockyzz:nic proti tobě,dal sis s tim serverem práci,ale toto mě fakt naštvalo,kež by jste nějakou zalohu měli,ale podle mě ne,protože co jsme to stavěli,tak jsem se pořád dival do chatu a říkal si,kdy už se to konečně savne?? a nakonec v 8:58 kleknul server :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt mi to nejde.. to se mám přihlásit normál přes launcher na účet který jsem si založil na officialnnich strankach, dat play offline, dat multiplayer a dat vaši ip a připojit ne ??? to vše jsem udělal zaregistroval jsem se ale píše to furt špatne heslo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu