Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výběr Xboxu


CondexoCZ

Otázka

Chtěl bych si koupit konečně nějaký XBOX,zarazilo mně že už neseženu Elite jedině od někoho ale to se mi moc nechce,a Slim je kktní že nejde flash a nejsem blbej abych vyměnoval mechaniku na Samsung LT1.1 a tam bych nechtěl kupovat hry proč?Jednoduše vyhozené peníze .Proto potřebuji vybrat nějaký XBOX vím že všechny sou stejné ale mají jinou ochranu a Microsoft vyymyšlí a vylepšuje další ochrany.Nějaky nejnakupovanější Xbox 360 v současnosti.Byl bych rád kdybych ho dostal popřípádě na Vánoce tak furt bude nejvykonější a nebudou nové Xboxy.

P.S:Slyšel jsem že na Podzim ma vyjít PSP2 a má být vykonější než XBOX 360 to mně docela zaskočilo a zranilo nebo nevím co si ted koupit,docela mně to mate.Tak bych potřeboval dobré rady.

Díky,a doufám že to nějak dohodneme a vybereme díky za pomoct.

P.S:Budu mít Xbox poprvé a kdo by se ptal kolik mi je tak mi je 15 :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
prosimte tebe zaskocilo nake nove psp2 co bude spis te melo zaskocit nintendo a jeho nova konzole ta bude vykonejsi nez xbox 360 a ps3 :-DDDDDDDDDDD

No pochopil jsem že ten PSP2-NPG nebude vykonější než XBOX 360,ale Nictendo bude vykonější než Xboxy 360?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prosimte tebe zaskocilo nake nove psp2 co bude spis te melo zaskocit nintendo a jeho nova konzole ta bude vykonejsi nez xbox 360 a ps3 :-DDDDDDDDDDD

No zas tak moc výkonná nebude... bude výkonnější než Xbox360 nebo PS3, ale jen o trochu.

Navíc už teď je její hardware zastaralý... a to má vyjít až 2012/2013.

http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/20849-konzole-nintendo-wii-2-ma-trijadrovy-procesor-a-gpu-r700-ktere-znate-z-radeonu-hd-4000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak.. ono nintendo spíše vsází na nějakou přidanou hodnotu, než na výkon. Jsem docela zvědav o co půjde.

A psp2 mi připadá jako takový malý zázrak...výkonnější než současná generace konzolí tedy nevim, ale na tom "malém" displayi grafika bude vypadat srovnatelně. Spíš mi vrtá hlavou, jestli si člověk bude muset tahat nějaké atomové baterie. :D

Abych nebyl ot... kup si slim nebo elite z druhý ruky. Je to vcelku fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale tady je důlěžitá věc: na psp se fakt nebudou vydávat hry tak moc jako na konzole..... a jako jestli bych si měl vybrat mezi NGP a xboxem 360slim tak bych volil xbox, protže PSP a XBOX je úplně něco jinýho taky je to přenosný.... a tomu nindentdu bych moc nefandil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na pultech obchodů se Wii 2 objeví v říjnu nebo počátkem roku 2012.

Takže to už budeš mít z čeho vybírat na ty Vánoce :)

Jestli NGP, Xbox360 nebo to Wii2.

Já osobně nevím co bych si koupil... záleželo by jaké hry by na to Wii vycházely.

No a na to NGP bych řekl,že bude hodně her... protože výkon prý bude jen lehce pod PS3, takže na to bude vycházet spousta převedených titulů.. včetně Uncharted(na prezentaci NGP to tam hráli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pokud to nevýjde na Vánoce,ten Wii2 a nechce čekat tak si něco určitě musí vybrat ,ale podle mně Xbox ma lepší hry podle graf.karty

Ten Wii2 jsem slyšel ma 0, nevím přesně ghz,a 68mb Ram nebo graf.kartu pokud jsem dobře slyšel.ALe nevím i neříkam veliké nesmyslné blbosti.Nebo to má NGP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu