Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dashboard 12625


Husavi

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jen bych řekl pro info: tento DB ti aktivuje v hrach COD: BO, a COD:MW 2 ochranu AP 25, takze se po vlozeni do mechaniky objevi pouze cerna obrazovka a hra nepojede. Jedine ji projet v abgx 360 a nastavit autofix na level 3

a samozřejmě nutnost mít minimálně CFW LT+

jinak ti je abgx záplata k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jasný vím že mi nepojedou jde mi hlavně o hry s wawe 11 , ale když už sme u toho já mám předposlední verzi flashe , a vy píšete že když upravím hru v abgx tak pojede aji na téhle verzi dashbordu hra s AP25? Díky

Jakmile dáš DB 12625 , tak hry s AP25 jdou upravené v ABGX jen na FW flashe LT + . Takže tobě nepůjdou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ještě se zepám ted by se měl každou chvíli vydat nový flash ten bude umět spouštět pálený hry na tom nejnovějším dashboardu aji hry s AP25 nebo co je jeho učel? Pokud vím tak hry na tom novým dashboardu jedou když se uděla reflash. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu