Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

poradí mi někdo???


JiSpi

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já to mám možná tim, že jsem ti to downgradoval na OFW 6.20 a právě schánim CFW 6.20.

Mám slim 2000 s typem základní desky TA88v3.Vůbec nemůžu sehnat normálni CFW 6.20. Kdyžtak se někdo hoďte link.Protože ty dalši typy (M33-X) nefungujou na TA88v3. Takže prosim normal CFW 6.20. Moc díkk.

(Jestli jsem něco napsal špatně tak mě opravte,alespoň se něco přiučim :D, v PSP se moc nevyznám) Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejdřív jsem to chtěl Downgradnout(měl jsem zaplí PSP PRO-B5) a objevila se mi černá obrazovka. Tak jsem si řekl, že mi to nejde. Hry mi najednou taky nesly přes Pro-B5. Měl jsem verzi 6.35. Po pár hodinách jsem to zkusil přes OFC a šlo to. Tak jsem to downgradnul na 6.20 OFW. Ale stejně se mi furt hry nezpustí. A ty hry mi předtim šli než se to poprvé seklo. Dávam to do složky ISO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když sis dával na 6.35 Pro B5 byl to na 6.35 nebo 6.20? Takže odinstaluj co teď máš za cfw na psp, podle toho co po odinstalování budeš mít za fw buď downgradni třeba na 6.20:http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050014 nebo nech 6.35 a nahoď podle fw 6.20 nebo 6.35 Pro B6, nespleť to a nezaměň je:http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak zničil? verze fw (cfw)? typ psp? Před "zničením" hra šla? jaká je to hra? jiné jdou? Je potřeba se k problému trochu rozepsat a ne jenom nejde mi..., to se pak na tebe každej může vys*at když ani pořádně nepopíšeš problém

omlouvam se za neznalost ale hry šli teď nejdou, je to psp 3004 d8 ale opravdu víc nevim, nechápu tenhle strojek ale pokud mi nikdo poradí dam to do kupy myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu