Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Držák na Kinect


Hawkie

Otázka

Čau borcí,

jelikož mám problém s umístěnim Kinectu (mám dlouhej stůl - když dám Kinect moc dozadu, nevidí moje nohy přes hranu stolu, a když ho dám dopředu, nevejdu se do záběru). Doteď jsem to řešil tim, že jsem dával senzor na sloupeček PS3 her, ale je to dost nestabilní a prostě takový prozatimní. Navíc ty hry tu nebudu mít dlouho (chcete je někdo? :lol:).

Jako řešení jsem si vyhlíd Kinect Clip (tuto), kterej mi připadá jako nejlepší řešení. A asi i jediný, když nepočítám sloupovej stojan.

Problém je v tom, že Xbox mám připojenej k 24" monitoru (BenQ G2420HD) a ne k televizi a nevim, jestli to k němu půjde přidělat. Zadní hrana totiž neni úplně plochá, je taková zešikmená.

Takže bych se chtěl zeptat, jestli ten držák někdo má a jestli si myslí, že se to dá přidělat i k něčemu takovýmu.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu