Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Žádost o pomoc s koupí konzole a naslednym FLASHem


cder

Otázka

V teto problematice se moc nevyznam a proto se obracim na vas - zkusene a znale lidi, kteri se v teto problematice jiz delsi dobu orientuji.

Chci si koupit Xbox 360, chci hrat i nejnovejsi hry (tzn. s AP 2.5 nebo co to presne je), ale nechci utracet za kdejakou originalku = nutny flash mechaniky.

Zvazuji koupit tuto konzoli:

http://www.softcom.cz/produkt/herni-konzole-xbox-360-s-premium-system-kinect-bundle-250gb/?flist=1

Cetl jsem ale, ze tyto konzole nelze flashnout.

Je tu nekdo, kdo mi pomuze s koupi konzole tak, abych ji pak mohl dat bez starosti flashnout? Podotykam, ze se nechci spolehat na pofiderni obchody ani na bazarove verze - nerad bych koupil konzoli, ktera je jiz zabanovana...

Je mozne koupit vyse zminovany bundle a pote jen vymenit mechaniku za jinou (a flashnutou) a nebo to nepujde? A nebo je se shanenim techto "alternativnich" mechanik problem?

A je mozne tyto mechaniky menit, aniz bych dostal BAN? Tzn. pouzivat flashnutou mechaniku, tu pak prohodit za neflashnutou a jit na internet, pote se odpojit a prehodit zase neflashnutou mechaniku za flashnutou?

Samozrejme mne jde i o to, abych neztratil zaruku...

Poradite mi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejsi náhodou člověk co psal tenhle samý příspěvek na warfóru?:D

Kdyby sis kupoval někde v obchodě nové Xko, tak je velká šance že nepůjde flashnout - není zatím flash na všechny verze fw mechanik. Jak píšeš že by jsi měnil mechaniky, tak to taky u všech Xboxu nejde nebo spíše by jsi dostal zaručeného banana. Zde na fóru je pár lidí co vlastní obchod a mohli by ti prodat už nové flashnuté Xko. Raději bych si ale počkal až vyjde flash LT 2.0 aby jsi to nemusel flashovat 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vysvetlis mne, prosim, to LT 2.0? A jak dlouho bych musel cekat? :)

Ohledne Xboxu mam totiz tyto "pozadavky":

- Kinect

- Velky disk (zvazoval jsem 250 GB verzi)

- moznost hrat neoriginalni hry

- nezabanovanou verzi Xboxu (nechci kupovat bazarovy kusy, jelikoz neverim, ze tyto konzole uz nedostaly BAN)

- moznost predejit BANu (proto jsem prave uvazoval, jestli by nebylo dobry pouzivat jinou flashnoutou pro hrani a originalni neflashnutou mechaniku pri pristupu na internet)

- mozna bych byl radeji za cernou verzi Xboxu nez bilou, ale ani z te bile bych se nezblaznil

- nejidealneji Brno a okoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vysvetlis mne, prosim, to LT 2.0? A jak dlouho bych musel cekat? :)

LT 2.0 je/bude nová verze FW(flashe), čeká se na ní protože, Mrkvosoft vydal nedávno nový Dashboard (jako by MENU v Xku) a ten ti odflashoval Xko, a už ti nešly hrát pálenky, resp. jsi si musel Xko znovu flashnout, až výjde tedy LT 2.0 obejde tento Dashboard a pálenky nám pojedou dál......

PS: nový LT 2.0 má ještě spojitost s blížícími se verzemi DVDček, na kterých budou Xbox hry, a pro ty asi budeš muset mít nový Dashboard, a asi i nový Flash (LT 2.0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. LT 2.0 bude nový CFW , který bude schopný přehrávat už i nový formát DVD . Jak dlouho budeš muset čekat ti nikdo zatím nemůže říci .

2. KINECT jde na všech xboxech .

3. Nový xbox už flashlý nikde v oficielním obchodě nekoupíš . O tom jestli má xbox ban nebo flag si můžeš zjistit programem XVal . Pokud by jsi chtěl koupit už flashlý , tak můžeš nejlépe od někoho zde na foru jak píše Dupenka ( třeba Linuxik občas nějaký má na prodej )

4. Tak jak si to představuješ se střídáním mechaniky - předejít banu nelze - už ti to psal Dupenka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu