Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prach pod krytem


Primator 2

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

fh - asi tak :D

primator - zkus si pod to fouknout trochu stlacenyho vzduchu, samozrejme ne tolik, aby ti PSPco bouchlo:)..ja jsem mel treba totalne zapraseny repraky a spary u krytu..koupil jsem si za dve stovky tubu stlacenyho vzduchu a trochu jsem to vyfoukal..uz tam nic neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
fh - asi tak :D

primator - zkus si pod to fouknout trochu stlacenyho vzduchu, samozrejme ne tolik, aby ti PSPco bouchlo:)..ja jsem mel treba totalne zapraseny repraky a spary u krytu..koupil jsem si za dve stovky tubu stlacenyho vzduchu a trochu jsem to vyfoukal..uz tam nic neni

lol o tom slyším porpvé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je mozny:D ale funguje to zarucene :D

JJ, husta vec. Uzijes si spoustu legrace kdyz v mistnosti "fouknes" do PC zdroje zevnitr. Provadel jsem to venku a takovou "bombu" sem nevidel. Nebo to otocit vzhuru nohama a fouknout si na pokozku - docela prca. Kdysi jsem dostal pet lahvicek celkem levne, tak jsem zablbnul:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
JJ, husta vec. Uzijes si spoustu legrace kdyz v mistnosti "fouknes" do PC zdroje zevnitr. Provadel jsem to venku a takovou "bombu" sem nevidel. Nebo to otocit vzhuru nohama a fouknout si na pokozku - docela prca. Kdysi jsem dostal pet lahvicek celkem levne, tak jsem zablbnul:D
:D vidim, ze sis taky uzil svy s prachvou bombou:D..mno to ja jsem to udelal doma v pokojiku, zrovna, kdyz bylo uklizeno, ty voe, to byla prca:D..sry za OT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
fh - asi tak :D

primator - zkus si pod to fouknout trochu stlacenyho vzduchu, samozrejme ne tolik, aby ti PSPco bouchlo:)..ja jsem mel treba totalne zapraseny repraky a spary u krytu..koupil jsem si za dve stovky tubu stlacenyho vzduchu a trochu jsem to vyfoukal..uz tam nic neni

Jo to me taky napadlo, vemu to na praxe a vemu kompresor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam prach tez pod displejom :( ale zajimave ze na jednom mieste.... a je ho dost :( ked mam nejake biele pozadie ta tam vidno taku gulu prachu :( a PSP som nerozoberal....skusim to PSP dat ku subwooferu ze ci ten prach tymi otrasmi nespadne :D:D

EDIT// nepomohlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu