Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft


TheSpachtlik

Recommended Posts

Nevim kdo ostatní,ale já jedu jen na 1.5,protože mi 1.6 po netu nehorázně laguje a YourCraft server jede na 1.5.

Pozor MC je vysoce návyková!!!!!

Módy? Nevim xD

Nejdřív si najebej pár dřeva (Na výrobu workbenche,krumpáče a lopatičky :) ) Namiř na strom a drž LTM až prostě ujebeš dřevo. zmáčkni E,aby ti najel inventář,a dej dřevo do políčka pod "Crafting" a vyjede ti dřevo. to pak vyplníš na všechny políčka (4 políčka) v "Crafting" , A máš WorkBench,ten si dej úplně dolů,aby jsi ho měl po ruce,a namiř na nějaký místo a dej PTM,a postavíš venku workbench,ta ti zvětší Crafting políčka na 9. Ted si vytvor nějaký sticky (Klacky) a udělej si lopatu a krumpáč (Na Minecraftinfo.com máš jak je postavit) ted si jen najebej něco hlíny a postav si kolem sebe začáteční hliněný dům :D ),na obranu proti Kostíkům,zombíkům a pavouků stačí (Možná bude problém s creeperem - takovej zelenej hajzl co vybuchuje,a přečkej noc. Potom je to na tobě. Já bych si najebal Cobble stone a Upgraduj zbraně.....

Edit:

Příspěvky 2,000 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu