Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

čawes .. chci se zeptat, jakým způsobem lze zkopírovat již vypálená záloha, když po vložení disku jsou přítomny pouze složky audio a video .. zřejmě to lze jak jsem pochopil pomocí SW Xbox Backup Creator, ale jak z těchto 2 složek udělat opět ISO je mi stále záhadou .. děkuji za radu.

no ja prepaleny gamesky palim normalne v Neru "Kopirovat DVD" a nikdy nebyl zadnej problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

BTW: da se najako poznat ze mam flashly Xko? jelikoz neznam nikoho a kdo ma Xko a mohl si to nejak overit by me zajimalo jesi se to da nejak zjistit. Jestli mi z toho shopu treba neposly normalni. A ne flashovanou verzi :(

poznáš to tak že tam dáš přepálenou hru a když ti pude je to flešlé když nee tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zaptat, byl by někdo ochotněj vypálit mi nějaký hry? Nemám moc dobrej přistup k netu, takže stahování her nepřichází v úvahu. Na ceně bychom se domluvili, ale představoval bych si třeba 700 Kč za 10 her (podle mýho výběru). Kontakt na mě- Sevi@email.cz .

Díky chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej dotaz....

Kdyz mam vypalene dvd a otevru ho v kompu tak co bych mel videt ...

vypalenou hru.iso

vypalena hra. dvd

nebo

rozbalene iso (vsechny slozky hry ) a soubor vypalena hra.dvd

jestli to muzu palit jako datove dvd takze pridam iso a ten druhej a nebo vypalit image disku + ten soubor s koncovkou dvd pridet diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau xDante1986 mam na tebe prozbu ty tam pises kdyz mame ty dva soubory .iso a .dvd . a ja mam prave problem stim ze tech iso trochu vice a potom tam mam jeste nejake ty nezname soubori jestli si mne pochopil porad pls.:cry:

mam fotky tak mi treba dej icq a ja ti je poslu protoza tady to nejde dat sou asi moc velky a zmencit mi nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau xDante1986 mam na tebe prozbu pises tu za kdyz mam ty dva soubory .iso a .dvd tak je to jednoduchsi jenomze ja sem si tahl hru a mam tam dekolik zip souboru a nekolik neznamich v tech zipech sou .iso a ty druhe budou asi .dvd ale nevim ktere mam vibrat nebo to mam vipalit vse ???:roll: foto co sem udelal tady nejde dat tak odpovez a ja kdyz tak ti to nekam poslu treba na email tak zatim cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau xDante1986 mam na tebe prozbu pises tu za kdyz mam ty dva soubory .iso a .dvd tak je to jednoduchsi jenomze ja sem si tahl hru a mam tam dekolik zip souboru a nekolik neznamich v tech zipech sou .iso a ty druhe budou asi .dvd ale nevim ktere mam vibrat nebo to mam vipalit vse ???:roll: foto co sem udelal tady nejde dat tak odpovez a ja kdyz tak ti to nekam poslu treba na email tak zatim cus.

pisut i to podruhy a bojimse ze me nekdo ukamenuje ale musis rozbalit jeste to co tady popisujes. mas to porad zabaleny a kdyz otevres kterejkoli soubor vidis v nem iso . je to ale jeden a ten samej iso :) takze klikni na prvni zip nebo rar a rozbal to vsechno a vzniknou ti dva soubory ve slozce . iso a dvd :nospam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorac trochu mne to zablblo a tet ti to visvetlim mam tam 31 zazipovanejch souboru a 34 neznamejch souboru ale kdyz otevru jakejkoliv zip tak tam mam jeden .iso ale dal se nedostanu to je jenom ten iso a potom tam sou nezname soubory a ty maji koncovku .r30 az .r62 a posledni ma .sfv tak co mam delat

pardon omlouvam se za vznikle potize ale uz to mam otevrel sem ten jeden zip a extrahoval sem ho na plochu a mam tam soubor .iso a .dvd asi to je dvd no ale jenom dotaz ostatni zazipovane soubory mohu smazat???kcemu sem to teda stahoval vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

2hpuib7.jpg

Elby & SlySoft Software Suite ( 2008-10-17 by DNM )

This AiO Suite contains softwares from Elaborate Bytes and SlySoft

Elby CloneDVD v2.9.2.0

Elby Virtual CloneDrive v5.4.1.1

SlySoft AnyDVD HD v6.4.7.6

SlySoft CloneCD v5.3.1.3

SlySoft CloneDVD mobile v1.2.0.1

Slysoft Game Jackal Pro v3.1.1.2

Elby & SlySoft Software Suite ( 2008-10-17 by DNM )

http://rapidshare.com/files/155207082/Elby___SlySoft_Software_Suite___2008-10-17_by_DNM__.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau mam malej problemek stahl stahuju hru a mam tam zase nekolik neznamych souboru a koncovky jsou .001 atd. tak kdyby ste mi poradili v cem to mam otevrit nebo proste co stim mam udelat a nebo to nema cenu stahovat.

nejdriv to rozbal pomoci raru pokud ti to prekousa coz by mel a pak prepis koncoku na iso a je to.... 1000x zopdpovezena otazka

no ja prepaleny gamesky palim normalne v Neru "Kopirovat DVD" a nikdy nebyl zadnej problem

me to pres nero nejde nevim proc pise mi to vzdycky plny disk chce to rovnou totiz prepalovat na disk nechapu proc ale neresim to delam si to v img burnu vsechno a zatim z 30 vypalenych her 30 jede a to to palim na notesu na kterem ani nevim jakou tam mam vypalovacku ale nejakou sunku urcite....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co takhle nekde v neru odsrtnout "prima kopie nebo palit za letu" nebo jak to tam je. Z toho co pises sem pochopil ze ti to chce rovnou palit hru z DVD na DVD ze ?? musis nekde odskrtnout aby to nepalilo rovnou z mechnaiky na mechaniku. a nebo vybrat stejnou zdrojovou i cilovou mechnaiku. nikdy sem stim nemel problem. smaozrejmne muzes i v imgburn kdyz ti vyhovuje vic.

Imho: mejch zhruba 90her je OK.

zasnu nad tim kolik lidi v 21. stol. neumi vypalovat. 10topicu, kazdy 10stranek

nestaci proste rict:

ImgBurn

Dvd+R DL Verbatim

2.4x

?

Jo tak to mas recht, kdyz to procitam tak mi to prijde jak kdyz vetsina ceskyho naroda sou blbci...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar uz sem to psal do jineho topcu zde na foru ale nedozvedel sem se vse co sem potreboval :D

Jak se zachova neflaschli xko kdyz do nej dam vypalenou hra ...je podminka palit na VERBATIM +DL

Mam xko arcade + z hrejte .... skousel sem palit cod5 a kdyz bylo hotovo dal sem todo xka ono chvily nacitalo a nic nenacetlo ani mixed data ... napsalo open tray jenom ... palil sem na philips + dl... vypalovacka asus asi pul roku stara ...

palil sem normalne .dvd a ne iso rychlosti 2.4x nevim cim by tomohlo bejt ze xko nic nenacetlo mam ho od ledna 09. original cte v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mozny ze to je mediem ale vypaluju to podle navodu co je tady na foru a pouzivam stejnou verzi cloneho jako xDante1986 jdu zkusit verbatim co sem si dneska koupil

Jak donutim irnburn at pali 2.4 kdyz nastavim tak si stejne pali 4x co to je za blbost... detekuje zapis na dvd a tam ma 4x ,6x a 8x nevim no

- nemohl by me nekdo uploadnout ten dvd soubor kterej potrebuju pro paleni her abych mo mohk pouzit pro vsechny stazene hry nabizim 500creditu prvnimu ktery me tu uploadne na edisk diky

zkousel sem to palit i na verbatim a pokazde open tray nevim uz co s tim je proste rychlost 2.4x a media verbatim a ani to nenacte je nejakej program kterej skontroluje zda li je demo dobre diky v

proste to nacte jakoby prazdne dvd

Kdyz to dam projet XDVDMulleter tak tam dam LOAD ISO FOLDER --- tak me to napise iso loading faild DISASTER 2 nevi nekdo co to znamena diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co takhle nekde v neru odsrtnout "prima kopie nebo palit za letu" nebo jak to tam je. Z toho co pises sem pochopil ze ti to chce rovnou palit hru z DVD na DVD ze ?? musis nekde odskrtnout aby to nepalilo rovnou z mechnaiky na mechaniku. a nebo vybrat stejnou zdrojovou i cilovou mechnaiku. nikdy sem stim nemel problem. smaozrejmne muzes i v imgburn kdyz ti vyhovuje vic.
bohužel nemůžu to tam nikde najit mama nero smart neco:) ani filmy mi to nechec dělat nevím proč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu