Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

pls, amater, stahl jsem si ufc 2009, po nacteni isa do muleteru, hodi hlasku : video file is broken, invalid or not present, would you like to fix?.........region free je zaskrtly pak,,,, ixtreme compatibile ale ne,,znamena to, ze to nepujde na flashlym xboxu (1.6), nebo jak dale postupovat, diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK PROGRAM UKONCIL CINNOST

verification was successful....nevidel jsem behm chodu jedinou hlasku, o necem spatnym,,,ted teda muzu rict o tom isu, ze je STEALTH v pohode, nebo co se vlastne s tim stalo? schvalne pockam s nactenim do muleteru,. kterej by mel ted teoreticky poznat, ze je to vse v pohode, a i extreme compatibile, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

forzapraga: na přesně tyhle média jsem vypálil asi 30 her a naprosto bez problémů mi jedou už několik měsíců. Tyto média považuju za velmi kvalitní, to jsem měl už větší problém s Verbatimy, protože se mi zdá, že pod touto značkou se už prodává kdejaký šunt. Když ze spindlu mám 2 média (32,-Kč za jedno) na první pohled poškozená (část plochy pro pálení má úplně jiný odstín) a nejde na ně pálit, tak co si o nich mám myslet. Imation kupuju tady http://www.softcom.cz/produkt/dvdr-imation-85gb-dl-8x-10-cake/?flist=1 ,za tu cenu není co řešit. Taky nejsou špatné Philipsy. Když už sem někdo píšete o někvalitě nějakých médií, tak taky napiště na čem to pálíte, protože ty šit notebookové mechaniky jsou velký rozdíl od kvalitních mechanik desktopových. Vypaluju na Samsungu SH-S203D a přehrávám na Flash Liteon.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, ja ted mam verbatimky printable ze softcomu a zatim vsechny bezej krasne.

palim normalne na deskopu prez clonecd a na LG SuperMulti GSA-H42LRB s updateovanym fw a je asi 2 roky stara, je mozny ze jsem narazil na vadnou serii, ale snad v czechcomputeru by nemuseli mit nejaky smejdy. No jak se tu ted rozpoutali diskuze s tema dvdckama, tak je to asi hodne podle palirny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim potrebujem radu :

1.

Snazim sa vypalit hru cez Imgburn na 2,4x s Verbatim + R DL, lenze hra sa nevypaluje 2,4x ale 4x. Robi to potom problem pri spustani (clean disk) a uz som na to minul dost DVD.

Chcem poznamenat ze som doteraz vypalil uz asi 15 hier a zmena je v tom, ze predtym som kupil Verbatim max 2,4 speed a toto je max 8x speed.

Myslite ze je to kvoli tomu? Robi(lo) vam to tiez? Ako sa to da vyriesit?

2.

Mam extreme 1.5 a jednoduchy program na opatchovanie, neviem presny nazov ale nie je to xdvdmull.. s tym ze len oznacite .iso a nasledne sa oznaci patch a uz sa to len opachuje behom 10s.. Staci to, vyriesi tento program waw3?

A robi to toto, hra sa nacita, zacne sa pytat na update a potom vyhodi clean disk.. Co to moze robit asi som noob ale furt su s tym problemy hlavne u mna.

Dik za dotazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to napalovanie mi celkovo neni jasne, pretoze som skusal dat aj vypalovanie rychlostou 8x a ajtak to napalovalo 4x.

A zevraj pokial sa pali rychlostou vyssou ako 2,4x tak to robi problemy ako mne.. je to totalny crap neviem si s tym rady. Doteraz to bolo v poho pokial som mal Verbatim max 2,4x.

Neviete pokial mi to uz spusta update v konzoli ked vlozim DVD, je to spravne patchnute? alebo to este nic neznamena.. potom mi to vyhodi clean disk ako sa to zacne updatovat.

Predavam prazdne DVD 5 ks Memorex, 9 ks Verbatim zadarmo xDxDxD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu