Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jen info všem. Pořídil jsem v Tesku média EMTEC +R DL 8,5GB, 8 rychlostní za 23kč/ks (229Kč za 10ks na spindlu). Pálím rychlostí 8 a a hry jedou v pohodě (odzkoušeno na 4 hrách). Za tu cenu doporučuju.

přesně ty jsem chtěl objednat, tak díky za info, že jedou bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, nejde mivypalit Fallout (prvni hra kterou vubec vypaluju xD) Normalne sem stahl fallout3 podle popisu: verified by agbx360 GUI Version 1.0.; Retail Version System: PAL & NTSC-U Stealth: SP+

Jen otevru ten .dvd soubor v imgburnu a dam palit.. NIC s TIM NEDELAM :) Jen stahnu a hned palim. strcim do Xka, u My xbox mi to napis,e ze tma mam fallout3, dam play game a napise mi to "This disc is unreadable" a ze mam zkusit vycistit dvd, nebo restart konzole. Konzole je vcera nova a flashla 1.6fw nedelam neco blbe ?

Je to sice prvni hra, kterou vypaluji na x, ale zda se mi to nejake divne... Soubory tam sou dobre na tom dvd.. (audio_ts a video_ts) konzole to pozna, ze je to fallout, ale nejde :( jinak zkousel sem tam dat film a ten to precte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2. Zkontrolovano, Funkcni

3. ano pálím to na verbatim + DL (je takovy cely bily, bez popisu)

4. HMm jestli sem na to najel spravne, tak v system info je napsane: Dashboard: 2.0.7371.0

edit: ted vypaluju assasians creed tady z fora.. jestli to nahodou nebude isem (i kdyz ho abx zhodnotil bez chyby toho fallouta) jestli to nepujde, tak uz si fakt nevim rady a obesim se nasnure od dalkoveho ovladace :(

EDIT2: Hmm tak problem byl precijenom nejspis v isu, sthal sem assasians creed a ten mi jde nadherne, takze topalirnou nebude.. ale je todivny.. vsechno mam stejne v abx360 nastavene jak u fallouta, tak u Assasian's creed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,

precital som si cele vlakno, robim vsetko podla navodu a Xbox mi stale vypise play DVD. Palim to na ntb Asus aj na stolnom PC s vypalovackou Optiarc. Uz som odpalil 9 DVD (6xTraxdata,1x Imation,2x Verbatim) samozrejme vsetky DVD+R DL 8x. Xbox ma ixtreme1,51. Konzolu som kupil pred tyzdnom od jedneho typka aj s 12 napalenymi hrami (GW2,FIFA09,Madagascar2 atd.) a tie mi vsetky ficia bez problemov! Palil som ako v CloneCD aj Imgburn aj DVDdecrypter podla navodu co je tu na fore a vysledok je stale ten isty: play DVD. Iso som presiel abgx360 a vsetko OK a napriek tomu nic. Dakujem za kazdu radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po precteni fora je to s tim play diskem a jak to das tak se ti objevi ta bila obrazovka s tim xboxem.Tak to je s tou novou verzi ochran her , mno musim si preflasnout xko , mam ho tak od vanoc...myslim mozna drive flashle tak to jakoze budu muset znovu platit ,...aaaaaaa.To nejde ze tam cepnu dvd dpudtim a je hotovo :-D no tak IT , delejte s tim neco:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takyto problem.

Kamarat mi doniesol napalenu hru Transformers asi dvojka a tak som si ju chcel skopcit.

Dal som do kompu a cez clone CD urobil obraz na HDD a nasledne napalil.Najprv na memorex 2,4x .Tam mi to aj napalovalo 2,4x lebo to medium sa rychlejsie palit neda. No ked vlozim do x-ka tak mi po nacitani napise open tray.

Tak som kupil verbatim 8x. Tam aj ked som nastavil rychlost 2x tak mi to palilo 4x a vysledok ten isty. Image som robil odznova.

Ta orig. napalen hra od kamosa ide normalne.

Neviete kde moze byt problem???

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zrejme mezi klavesnici a zidli ...

A palis to ze souboru .dvd ?

Clone cd totis udela format isa napr. :

iso.001 , iso.002 , iso.003 , atd. a soubor .dvd ktery oznacis pred vypalenim , ze ktereho vlastne vypalujes . Neco delas spatne .

Zkus to ulozit do isa treba pomoci dvd decrypter a udelej si k tomu soubor .dvd manualne (topik pro zacatecniky) a nebo pomoci abgx360 (navod v tutorialech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit s tímto problémem: Stáhnul jsem si tady z fóra hru Fight Night Round 4 a podle návodu ji vypálil. Po vložení do xboxu se objevil screen na kterém byly možnosti jako při přehrávání filmu. Podotýkám, že mám flashnutý xbox, vypaloval jsem rychlostí 2 - 2,4x a na Verbatim DVD DL +. Moje DVD mechanika je Sony Optiarc AD-7201A LS 12x12x20x20x s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Stahnul jsem par her jak je tu již zmíneno dva soubory dvd a iso V clone cd jsem označil soubor dvd a u některych to šlo označit a vypalilo to dobře( hra jede) a u některych když označím dvd soubor tak to napíše že to nemuže najít nebo otevřít ted nevím a dal s tím nejde nic dělat a když vypalím ten vetší soubor tak je dvd na nic,:blink: da se s tím něco dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau pls kdyz budu mit 2 xboxy jeden s flashem jeden bez na live, tak pak kdyz budu jen prendavat hdd s uctem mi microsoft nemuze bannout ani jeden ne? kdyz nebudu s tim flashlym chodit na live a hrat flash hry, nebo si nekam xbox uklada udaje o kazde hre a podle toho se bannuje? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mesic zpatky jsem pres dvddecrypter vyplalil nejakych 10her uplne v pohode, ale tedkom jsem vypalil bionic commando, ktere kdyz strcim do xka se ukaze jako film. Pres obrazovku je velky napis XBOX360 a dole to muzu ovladat jako DVDcko (pretacet, zastavit atd...akorat ted to nefunguje, ale o to nejde). Takto uz jsem zku*vill uz 3 dvdcka.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám takový technický dotaz

Jak vypálit hru předělanou z Xbox1 na 360

Jedná se o hru Black

Sosnul sem DVD5 verzi

No a mam soubor 4.6 GB, a je to iso, a vevnitř sou normál soubory jak u hry na komp, jako ne setup.exe ale prostě jako kdyby to na kompu bylo nainstalovaný tak tak ta hra vypadá

Je to BLACK[PAL/ENG/DVD5] a nevím jestli mám dát vypálit Image nebo nechat normál ISO asi ne co? No tak budu rád za každou radu!!

Tak teď dávám Nero -> Vypálit Obraz CD na Verbatim DVD+RW, tak jsem zvědav zda to pude

Btw. hlavní proč se na tohle ptám je to že tam není soubor .dvd a ISO není složka video a audio

Vypaleno, v xboxu se mi ukaze Play Black, ale nejde to, pise mi to chybu X:5829.0 B:1884.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu