Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

Ahoj!

Podívej se na Otázky a odpovědi-tam je toto téma(Problém s hrama??????? ).Nemáš teď novější verzi flashe?Přesně ty hry,které uvádíš novějším flashem nechodí.Řešení by bylo podle mého nainstalovat starší flash.Já ho mám z června 2007 a vše mi chodí perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zdrawim, stále se mi nedaří vypálit hry na Xbox :(

Problém je (řekl bych) ve změně Book Typu.

SCREEN:http://www.sdilej.net/pics/aabca8c905d2fba947eba43fa84bf05d.bmp

Aha, tak na netu jsem se dočet, že u této vypalovačky nejde Book type změnit, ale s firmwarem A302 se book type u dvd+r DL nastaví automaticky na DVD-Rom.

Bohužel pořád mi to hází chybu Failet to set L0 data capacity. Píše mi to i v jiných programech :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar , mam problem vypalil sem si GTA 4 na verbatim DVD+R DL , vypaloval sem to v clone cd , rychlost sem nastavil 1x , hra chvili jede ale vzdycky tak po 4-5ti minutach vyhodi chybu , ze disk je necitelny at vycistim disk a restartuju konzoli. Flash mam ixtreme 1.4 12x rychlost takze to by nemel byt problem . Palirnu mam LG GSA-H55N asi pul roku starou . Docela me to stve stah sem si 3 hry a s toho funguje jedna a to burnout paradise , jeste sem si stahl Skate a tam se mi zas nenacetly textury :( Nevite co s tim ? Nevim si fakt uz rady , zeby to bylo palirnou ? Diky

cau romeno, posles mi plis na icq 300878013 ten okdaz na skate, uz sem zkousel asi 20 torrentu ale nic tak plis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja stahl skate a uz nevim ani s kamo a jeste k tomu mu chybely textury :D Takze v tomhle ti asi moc neporadim , poradim kde hledat :

mininova.org

isohunt.com

bt-xbox-sky.com (privatni tracker , musis pockat az otevrou registrace , suprova rychlost download)

torrentz.com (hodne tam byva fake tak bacha na to)

muzes zkusit tenhle : http://www.mininova.org/get/1282401

nebo tenhle : http://isohunt.com/download/48009206/xbox360+skate.torrent

Verzi LCS nestahuj , tam me jak uz sem rikal chybely textury ve hre :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar potreboval bych radu stahl sem Hitman:B.M.

a uvnitr slozky je soubor IMAGE.000 a IMAGE.DVD

kdyz dam v clonecd vypalit *.dvd tak to napise

ze nelze otevrit IMAGE.000 cet sem na forku ze se to da vypalit aj s tim *.000 souborem. K torrentu

bylo info:

works Pal and NTSC maybe region free

The original release was not stealth patch or iXtreme compatible with broken video. I've patched it with NTSC PFI.bin and PAL DMI.bin, and corrected the video with XDVDMulleter10.2. I've tested the game on PAL Xbox 360 console with Hitachi v78 drive and it runs perfectly.

neco malo sem pochitil ale anglictina neni moje silna stranka

ocenim kazdou radu.(NEchci kazit dalsi DVD DL)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar potreboval bych radu stahl sem Hitman:B.M.

a uvnitr slozky je soubor IMAGE.000 a IMAGE.DVD

kdyz dam v clonecd vypalit *.dvd tak to napise

ze nelze otevrit IMAGE.000 cet sem na forku ze se to da vypalit aj s tim *.000 souborem. K torrentu

bylo info:

works Pal and NTSC maybe region free

The original release was not stealth patch or iXtreme compatible with broken video. I've patched it with NTSC PFI.bin and PAL DMI.bin, and corrected the video with XDVDMulleter10.2. I've tested the game on PAL Xbox 360 console with Hitachi v78 drive and it runs perfectly.

neco malo sem pochitil ale anglictina neni moje silna stranka

ocenim kazdou radu.(NEchci kazit dalsi DVD DL)

Stahni si imgburn a musis stahovat a palit jen PAL verze! Imgburn ti vypali i tenhle druh formatu.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel sem i pres imgburn a pise to to sami zkousel sem i

prepsat koncovku na*.ISO a podle torrentu by to mela byt PAL verze

Vcera jsem zrovna palil tenhle typ souboru a normalne mi to imgburn nasel jako priponu dvd a to mi pak vypalilo IMAGE neboli iso, nemusis nic prepiovat. Jedine co si zkontroluj je to abys mel v 1 adresari jako iso/image tak i dvd a to dvd proste najdes cestou k tomu adresari a vypalis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám problém s pálení.

Nejdřív jsem zkoušela vypalovat na ntbku HP, co je tam za vypalovačku nevím - nejdříve v Imgburn vše podle návodu - výsledek unplayable disk.

Pak jsem se stejnou vypalovačkou pálila v cloneCD - výsledek unplayable disk (stejná hra).

Tak jsem usoudila, že to bude asi vypalovačkou.

Další pokus v ImgBurn s vypalovačkou v PC starou asi 5let - výsledek hra se načte (pořád stejná hra Top Spin 3) , můžu jezdit po menu, ale dám zápas a sekne se to. Tím končím.

Další pokus stejná vypalovačka v PC, hra Assassin´s Creed - hra se spustí a končím u volby new game - hláška vyčisti divko a restartuj konzoli.

Další pokus s vypalovačkou v ntbku FS, hra Assassin´s Creed - hra se spustí a končím u volby new game - hláška vyčisti divko a restartuj konzoli.

Co mám dělat, zkusit? Fakt už nevím, už jsem vypálila 5dvd a ani jedno nefunguje tak jak má. Co mám zkusit jiného? Myslíte, že je problém ve vypalovačce, nebo v čem? Nechápu, 3 různé vypalovačky a ani jedna nejde? To se mi nezdá. Už mě to začíná dost štvát. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 různé vypalovačky a ani jedna nejde? To se mi nezdá. Už mě to začíná dost štvát. :(
na jaký médium to pálíš? jinak na tom PC se starou mechanikou by se možná hodil flash firmwaru té mechaniky. případně investice +- 500-600,- Kč za novou DL vypalovačku... a nebo špatná isa, pokud jsi zkoušela jen tyto dvě gamesy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Gigamaster ani nezkousej to jsou hrozny smejdy , ty Verbatim sou okey.

Ja mam taky nootebook HP 530 a mechaniku v ni LG .

Palil sem v tom hry na xko v pohode .

Tuhle hlasku me to vyhazovalo (at vycistim disk) kdyz sem to moc rychle vypaloval .

Idealne musis palit max 2x-2,4x a v programu v clone cd pri pouziti souboru .dvd .

Tak sem vypalil asi 8 her a vsechny jely ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawim, stále se mi nedařilo vypálit hru tak jsem si od kámoše pučil vypalovačku ... všechno běželo OK, ale na 20% při zapisování sektorů mi to napsalo chybu No additional sense information.

Tady je log:

I 18:36:41 ImgBurn Version 2.4.2.0 started!

I 18:36:41 Microsoft Windows XP Professional (5.1, Build 2600 : Service Pack 1)

I 18:36:41 Total Physical Memory: 523 756 KB - Available: 311 780 KB

I 18:36:41 Initialising SPTI...

I 18:36:41 Searching for SCSI / ATAPI devices...

I 18:36:41 Found 1 DVD±RW/RAM!

I 18:44:11 Searching for SCSI / ATAPI devices...

I 18:44:13 Found 1 DVD±RW/RAM!

I 18:46:46 Operation Started!

I 18:46:46 Source File: E:\Xbox360 hry\Devil may cry 4\dmc4\IMAGE1.dvd

I 18:46:46 Source File Sectors: 3 825 924 (MODE1/2048)

I 18:46:46 Source File Size: 7 835 492 352 bytes

I 18:46:46 Source File Volume Identifier: XGD2DVD_NTSC

I 18:46:46 Source File Volume Set Identifier: 34672923

I 18:46:46 Source File Implementation Identifier: Sonic Scenarist 3.1

I 18:46:46 Source File File System(s): ISO9660; UDF (1.02)

I 18:46:46 Destination Device: [1:0:0] TSSTcorp CDDVDW SH-S223Q SB00 (H:) (ATA)

I 18:46:46 Destination Media Type: DVD+R DL (Disc ID: MKM-003-00) (Speeds: 4x; 6x; 8x; 10x)

I 18:46:46 Destination Media Sectors: 4 173 824

I 18:46:46 Write Mode: DVD

I 18:46:46 Write Type: DAO

I 18:46:46 Write Speed: 4x

I 18:46:46 Link Size: Auto

I 18:46:46 Test Mode: No

I 18:46:46 OPC: No

I 18:46:46 BURN-Proof: Enabled

I 18:46:46 Book Type Setting: DVD-ROM

I 18:46:46 Optimal L0 Data Zone Capacity: 1 913 760

I 18:46:46 Optimal L0 Data Zone Method: Copied From Original Disc

I 18:47:30 Filling Buffer... (20 MB)

I 18:47:30 Writing LeadIn...

I 18:47:35 Writing Session 1 of 1... (1 Track, LBA: 0 - 3825923)

I 18:47:35 Writing Track 1 of 1... (MODE1/2048, LBA: 0 - 3825923)

I 18:47:35 Writing Layer 0... (LBA: 0 - 1913759)

W 18:48:59 Failed to Write Sectors 229696 - 229727 - Reason: No Additional Sense Information

W 18:48:59 Retrying (1 of 20)...

A pak už se nic nestane, čekal jsem asi 15 minut, ale nic se nestalo tak jsem to vypnul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi chci se zeptat stahoval jsem hru rumble roses xx nebo jak se to jmenuje a mám tam .000 jak to mám vypálit protože jsem stahoval fight night round 3, kterej byl taky .000 a když sem to vypálil tak mi to v xboxu napsalo to play this disc put in the xbox 360 nebo něco takovýho zničil jsem 2 dvd tak nechci ničit další dvd dl. Vypaluju v imgburn rychlostí 2x na verbatimky. P. S. v příloze mám to co jsem stáhl.

EDIT: tak co nikdo mi neporadí mám to skusit normálně vypálit????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi chci se zeptat stahoval jsem hru rumble roses xx nebo jak se to jmenuje a mám tam .000 jak to mám vypálit protože jsem stahoval fight night round 3, kterej byl taky .000 a když sem to vypálil tak mi to v xboxu napsalo to play this disc put in the xbox 360 nebo něco takovýho zničil jsem 2 dvd tak nechci ničit další dvd dl. Vypaluju v imgburn rychlostí 2x na verbatimky. P. S. v příloze mám to co jsem stáhl.

EDIT: tak co nikdo mi neporadí mám to skusit normálně vypálit????????????

prostě ten soubor .000 přejmenuj na .iso , přepiiš soubor .dvd a vypal v imgburn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprav to pomoci autofixu, pokud to nepujde, tak si stahni individualne ss, pfi a dmi k tyhle hre. Z bt.xbox-sky.cc to musi slapat, precti si diskuzi k torrentu.

nemusí ... oni tam dávaj i bez ixtreme podpory ... tedka nevim jak to přesně zprovozniit ten iextreme podporu ale vím že na xbox1 hry je to skoro nemožné xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu