Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak to zkus jeste jednou. Jeden autofix a po nem to znovu opakovat.

Zavorka: btw. co kdyz vypalit iso xbox 1 hry, tak aby slapala? Cetl jsem nejaky postup a ten vypada slibne, staci se dle nej chvilku stourat v isech, sehnat si stealth files a pak jen vypalit.

pokud vím na iextreme podpporu potřebuješ soubory které nejsou skoro k sehnání(jedině je tahat už předělaný s ixtreme podporou) ... myslím že u xbox360 her to není tak zlý ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dal sem za sebou asi 10 autofixů a píše mi to this iso and checksum data do NOT match!!! ISO is most likely invalid. Would you like to attempt to fix? a dám ano a pak to napíše ISO has been succesfully repaired! Checksum now match ini file. However, no check on the data partition was performed. a dám ok. A stejně není zaškrtnutý video data presnt a ixtreme compatible. A taky to píše když otevřu mulleter a dám load iso tak to napíše Video file is broken, invalid, or no present. Would you like to fix? a dám ano a pak to napíše Video file is too small a ok pak Video insertion FAILED! ISOO might be brooken! a v infu píšou

Û o1. Flash ur TS-H943 DVD Drive with Xtreme Firmware Û

Û o2. burn the image with CloneCD Û

Û o3. Play and have fun... Û

takže by to mělo jít s xtreme flashem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dal sem za sebou asi 10 autofixů a píše mi to this iso and checksum data do NOT match!!! ISO is most likely invalid. Would you like to attempt to fix? a dám ano a pak to napíše ISO has been succesfully repaired! Checksum now match ini file. However, no check on the data partition was performed. a dám ok. A stejně není zaškrtnutý video data presnt a ixtreme compatible. A taky to píše když otevřu mulleter a dám load iso tak to napíše Video file is broken, invalid, or no present. Would you like to fix? a dám ano a pak to napíše Video file is too small a ok pak Video insertion FAILED! ISOO might be brooken! a v infu píšou

Û o1. Flash ur TS-H943 DVD Drive with Xtreme Firmware Û

Û o2. burn the image with CloneCD Û

Û o3. Play and have fun... Û

takže by to mělo jít s xtreme flashem

bacha xtreme je něco ine než ixtreme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne v pohode, dvakrat trikrat autofix a cely pravy sloupec je odskrtnuty. Jedine, co mi vadi je priblizne pul hodina extrahovani 5GB raru na 7GB iso. :P

kdyby autofix opravil i iextreme podporu tak bysme farali jakoukoliv hru na xbox1 xD ... musel si to iextreme mít už zaškrtnutý bo mi to nebere rozum xD ... teda jestli se nemýlim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby autofix opravil i iextreme podporu tak bysme farali jakoukoliv hru na xbox1 xD ... musel si to iextreme mít už zaškrtnutý bo mi to nebere rozum xD ... teda jestli se nemýlim xD

Ne, u Xbox 1 iso staci, kdyz ma hra zaskrtnuty random padding a je na listu kompatibilnich her. Pak si jen musis obstarat SS, PFI a DMI a poupravit platnost XBE (coz pri trose stesti jde udelat extrakci ISA pres qwix, smazanim default.xbe a prejmenovanim default_original.xbe na default.xbe + opetovnym zaisovanim). Chci dnes ten postup vyzkouset, ale nemam asi vhodne SS, PFI a DMI. Jinak to, ze takhle vytvoris DVD9 ISO pres Mulleter pochopitelne nestaci. Ale uvidim, co se mi povede.

Jonny: Jo, mam, tahal jsem torrent pres uloz.to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď sem stáhl znova mulleter tady z fora 10.2 a teď jsem to tam dal a něco to začalo stahovat a teď je video data present zaškrtnutý ale takovým červeným čtverečkem a pfi taky ale neí zaškrtlej ixtreme a autofix trvá neobvikle dlouho

No hurá takže to bylo asi tím mulleterem teď už je vše zaškrtnuto takže teď když normálně vypálím v imgburn tak to pošlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavorka: Tak se mi to povedlo, po mnoha hodinach hledani a ucelovani - v Mulleteru mam u Xbox 1 ISO odskrtnute PAL regiony a cely pravy sloupec (ano i vcetne iXtreme - s NTSC stealth files) - pokud to pobezi na Xboxu, zitra tu vytvorim nazorny tutorial. :) A pokud ne, tak se jeste pokusim zchrastit PAL files. :)

Tak jsem rozbehl SSX 3, ale asi trikrat mi hra spadla s hlaskou "There is a problem with the game disc you are using, check if the disc is dirty or damaged.", takze musi vychytat jeste toto, jinak to bezi perfektne.

Uz jsem mozna prisel na to, kde je zakopany pes. Doufam, ze tim nepodelam dalsi DVD+R DL. Pokud to vsechno vyjde, tak s tim tutorialem zacnu zitra. :)

Ctyri Verbatim DVD-R DL a stale stejny problem (ktery mimochodem popisuje vic lidi u Xbox360E her - staci mrknout do diskuze na xbox-sky), dokonce i po aplikaci layout file do puvodniho image hry. Myslite, ze by to mohlo zpusobovat svym zpusobem vadne iso, coz vsak kontrola pres Mulleter nedokaze urcit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mám problém s Bia když sem je vypálil dal a dal so xka jen to divně zakřupalo a napsalo mi to jako by v xku žádný dvd nebylo. může to být tim že když sem si je stáhnul byl tam jen soubor .ISO žádný .DVD tam nemám?

musí se to pálit jenom přes soubor .dvd ... ten musíš vytvořit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se chci zeptat protože se v tomhle opravdu nevyznám. dá se vůbec na týhle vypalovačce vypalovat +DL?? http://www.alza.cz/dvd-vypalovacka-sony-nec-optiarc-ad-7203a-bila-d84467.htm

jj daji :

Rychlosti zápisu:

DVD-RAM 12x

DVD+R9 8x

DVD-R DL 12x

DVD+R 20x

DVD+RW 8x

DVD-R 20x

DVD-RW 6x

CD-R 48x

CD-RW 32x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu