Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no já skoušel max 4x a bylo to v pohodě a bratranec vypaloval i 6x a taky si nestěžoval tak si myslím že to bude v pohodě ale záleží na palírně a taky jestli nemáš v háji laser v mechanice u xka.

to piggy nevím nevím když si přičteš poštovný tak to máš za 400 tzn. že 1 dvd tě výjde na 40 Kč a u nás v Chrudimi je maj za 35 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jsem začátečník, koupil jsem si Xko, mám ho flashnuté. Vypalovačku mám Atapi DVD DH20A1P. Stáhnul jsem si GTA IV, rozbalil jsem to. Mám tam jak iso, tak dvd soubor. Otevřu si Clone cd 5.3.0.1, dám pálit obraz. Načtu tam ten soubor *.dvd, proklikám se k pálení, rychlost dám 2-2.4x, spustí se to, zhruba po 2 minutách mi to z 0% skočí na 100%, neukazuje to žádnou rychlost a po 6 minutách mi dvd vyjede s tím, že pálení dokončeno. Už jsem tak oddělal tři Dvd-Dl+.. nevíte, kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi stahoval jsem si Gears of war 1 přesněji tuhle verzy Gears.of.War.PAL.XBOX360-DNL. Když jsem to normáně vypálil v imgburnu jako kažsou jinou co jsem si vypaloval (a že jich nebylo málo) na verbatimku DVD+R DL rychlostí 2x tak mi to pak napíše v xku ať vyčistím disk a restartuju konzoly a stejně nic nechci zničit další dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak programem to asi nebude vypálil jsem v imgburnu takovejch dobrejch 50 dvd a zatím mi nešli jen 2 a to 1. bylo z doby když jsem s xkem začínal já to dneska zkusím ještě u bratrance jestli to není třeba xkem protože von vypaloval nhl 09 a jemu to psalo taky ať vyčistí disk a mě to šlape bezproblému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus přátelé,

smažím na DVD+R Double layer Verbatim 8,5GB 2,4x, ale přestože v ImgBurn nastavím rychlost vypalování na 1x, tak vždycky palírna vypaluje rychlostí 2,4x.

Dá se ImgBurn nějak "znásilnit", aby pálil menší rychlostí ? Anebo to je o mechanice ? Mám novou LG s SATA.

Palírna: LG GH20LS15

ImgBurn: 2.4.2.0

Díky

--

Vecíno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus přátelé,

smažím na DVD+R Double layer Verbatim 8,5GB 2,4x, ale přestože v ImgBurn nastavím rychlost vypalování na 1x, tak vždycky palírna vypaluje rychlostí 2,4x.

Dá se ImgBurn nějak "znásilnit", aby pálil menší rychlostí ? Anebo to je o mechanice ? Mám novou LG s SATA.

Palírna: LG GH20LS15

ImgBurn: 2.4.2.0

Díky

--

Vecíno

pokud vím tak na dvd je miniální možnost pálení a ta je těch 2.4 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vím tak na dvd je miniální možnost pálení a ta je těch 2.4 ne?

Když jsem pročítal fórum, tak se všude doporučuje pálit co nejpomaleji - ideálně 1x ... že to má vliv na kvalitu zápisu, rychlejší loading ve hrách, apod.

Jsou to teda jen kachny, pod 2,4x se nedostanu a nemá to ani smysl ?

díky

--

Vecíno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektere starsi mechaniky to umely co si vzpominam ale jenom na klasicke dvd , ne na dvouvrstve ....

Takze 2,4x je nejmensi rychlost , v clone cd muzes nastavit rychlost na 1x , ale stejne bude palit 2,4x...

OK díky za info ... ono i v ImgBurn lze nastavit 1x, ale program nastavení uživatele ignoruje a pálí 2,4x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu