Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

Mam problem s vypalovanim her na xko hry jsem stahnul na netu vypaloval jsem pres imgburn na verbatim dvd+r dl 2hry v pode slapaly 3hry po vlozeni do ixka mi to pise ze je disk necitelny at ho vycistim a restartuji konzoli, muze mi prosim nekdo poradit zkousel jse pak vypalovat i pres clone cd a je to to same.

pokud máš poslední firmware mechaniky...ten co ochraňuje na hraní na live...tak jsou hry které na tom xku bez úpravy ti nepůjdou....a některé budou dělat i tento problém, další možností je taky poškrábané médium

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Takže 1x rychlost nepomohla nešel ani Crash.Of.The.Titans.PAL.XBOX360-GAC ale vypálil jsem ho ještě na starý sony dvd rw-d22a a hra funguje páleno ve stejným programu rychlosti i medium.Takže lg bude stát asi za prd a to jí mam tak rok a půl sony tak tři a má toho hodně za sebou.CHci koupit novou mechaniku takže pokud byste mohli poradit bilo by to skvělé připojení přes IDE. dík za rady

Já mám také LG a měl jsem problémy.Potom mi poradil kamarád,abych se podíval,jestli mám nejnovější software - na http://www.cdr.cz/?rekordery.Měl jsem dl3 a šlo to upgradovat na dl5.Potom se to hodně zlepšilo a bralo mi to bezchybně i DVD,kde NERO předtím vykazovalo samé chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám mechaniku NEC a jsem spokojenej, moc jsem toho ještě na xko nevypaloval, ale všechno zatím bez problémů. Podle mě je to dost kvalitní mechanika.

Chci se zeptat. Jak je to s kopírováním pálenek. Když stáhnu image do PC a vypálím na DVD, jde nějak ten img dostat z toho DVD zas do PC nebo to prostě zkopírovat? Někde jsem četl že to jde jednoduše přes Nero, máte někdo zkušenosti? Díky

Vezmeš už pálenou hru a dáš ji normálně kopírovat buď clonemCd,nebo já bez problémů kopíruji NEREM ( příkazem kopírovat DVD )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš poslední firmware mechaniky...ten co ochraňuje na hraní na live...tak jsou hry které na tom xku bez úpravy ti nepůjdou....a některé budou dělat i tento problém, další možností je taky poškrábané médium

mám benq 1,4 mám dát 1,1 nebo toje jedno po netu nehraju max.. bych chtěl gamertag nebo o jaké úpravy se jedná dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče vypalování, tak hlavně to chce každé iso napřed zkontrolovat v aktuální verzi programu XDVDMulleter a když je to v něm OK (správný region, xtreme compativble), tak až pak vypálit 2.4x (používám verbatim a imgburn). No a pak taky nestahovat kdejaký pochybný rip, ale vybrat si spíš nějaký private tracker jako je http://www.blackcats-games.net/ Zatím se mi nestalo, že by mi nějaké dvd nejelo, nebo nějak blblo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

futaman:

Co takhle použít Google.com? http://www.consoles-hacks.com/index.php?option=com_remository&Itemid=11&func=showdown&id=17

ad Blackcats. Smůla jen pro ty, co se tam nezaregistrovali, když ještě byly registrace otevřené. :) Nicméně je plno různých veřejných trackerů, takže tam člověk určitě taky něco uloví, pokud umí hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo, že se mi vypálila hra Kane and Lynch a xbox přečetl ale když jsem chtěl v menu hrát tak bylo loading a potom at vypnu konzoly a vyčistím medium, to nepomohlo,pak jsem vypálil znovu a to samý, je možné aby byl image špatně udělaný, nebo mi odešla vypalovačka?Jak to ale že normální dvd film vypálí v pohodě a neseká se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Zdárek chtěl bych jse zeptat proč když mám pálenou hry a dám ji do xboxu tak mi to načte jak kdybi tam bylo dvd nevíte čím to je ??

Škoušel si ji dat i do jineho Xka ???? Treba to je blby iso nebo to je na DVD -DL nebo nemas flash :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus prosim vas vypaluje mechanika LG GSA 4163b dík Já jen že se u clone CD ani u IMG burn procenta ani nehnou prazdny DVD+DL ja jen abych nekupoval jinou a tahle by potrebovala napr jen novy patch dík:hide1:

Už nic no musím dat Verify kdyz vypaluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No ja sem skousel vypalit hru v clone cd a mne to nejde tak bych se chtel poradit jak to mam udelat . Ja sem to udelal tak ze sem zaprvi stahl hru z torentu a pak sem otevřel tu hru ve winralu tam byli dva soubori jeden iso a druhy dvd soubor a kdyz sem to dal palit v clone cd tak mne to napsalo (zkusit prepalit (overburning) a nebo zapisovat az do konce media) . Ja sem to prepalil 2 x rychlosti v tom (overburning) a mne to nefunguje takže nevim jak, a prepaloval sem stoho dvd souboru a na medium DVD+R DL 8.5Gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dante prosim te poradíš mi jak na ty hry sem z toho hotovej sem stahl udělal v clone jak si psal a nic nefungovala...:roll:

napiš mi na email pally.ul@seznam.cz nějaky odkazy kde stahovat funkční dobry hry a jak to mám udělat prosím moc bych ti byl vděčnej díky pally8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu