Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a mám to za sebou super hra ale na to že se to jmenuje Revelations tak to neodhalilo všechno :D spíš otevřelo x dalších otázek

Tak alespon, ze se to uplne nevzhledlo v Lostech :) Trosku jsem cekal, ze to nezodpovi vse, respektive vyvstanou nove otazky, aby meli co nachystat pristi rok do tretiho dilu.....

Jnak jak dlouho jsi to hral Barte? Ja jsem si to chtel vcera na chvilku pustit a nakonec jsem u toho zkejsnul cely den........A rekl bych ze jsem porad jeste hodne na zacatku......a zatim mi to prijde super......

Jediny co me zatim extremne stve je dobyvani doupat, protoze kapitan muze utect (nepamatuju si ze by to bylo v brotherhoodu) a to se pak musite vratit dalsi den, a v te mestske zastave se mi ten kapitan strasne blbe hleda, takze jeden den jsem uz trikrat zkousel bez uteku :D

Jinak bomby, den defense i hookblade mi prijde vazne fajn a i konstantinopol je super, ikdyz italie je italie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak si my psal na večír tak sem pak u toho skejsnul do půl 3 ale mám projitej jen hlavní příběh ale ještě mi chybí za Desmonda ale to je strašná psychárna :D

Podle mě to zoodpovědělo nula celá nic :D ale až to dohraješ tak konečně uznáš že Altair nebyl bezcharakterní :D

Když chceš zabít toho kapitána tak stačí vyvolat v tom červeným čtverci nějakou bitku a pak počket u těch dveří kam leze

To bránění mě nebaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨Jo to jsem si taky rikal.....jinde jsou vpohode, ale zrovna ten jeden mi furt zdrha :D

No na altaira jsem zvedavej, moc prostoru asi nema, jeste jsem s nim nehral.......

A jakdlouho si to delal bartiku? Ten hlavni pribeh, ja teda zase dopadl jak u brotherhoodu a mam potrebu vsechno zkupovat, takze si zase jen bloudim mestem a delam p_cu....no alespon to vydrzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovejch 18 hodin ale těch 6-7 se si jen běhal po městě, a taky nakupoval ale bránit ty assasinský skrýše mě nebaví takže mám problém abych všechno vlastnil

za Altaira je tam 6 krátkejch sekvencí ale hodně to vypoví o ději

mě spíš zajímá kam to směřuje protože poslední scéna byla zajímavá a otevřená

mám v plánu z toho dostat co nejvíc géček ale teď se musím věnovat něčemu jinýmu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni, ze nekdo kupuje AC kvuli MP, protoze SP bylo vzdy tahakem serie (respektive byla donedavna jedinou naplni AC) a podle me je opravdu kvalitni (ted nemluvim ani tak o ACB a ACR jako spis o AC2 a pripadne AC1).....

Me teda nenapadli jeste ani jednou a to jsem parkrat mel ten awarness plnej, trosku me stve zmena toho systemu, zadny plakaty a navic se ti pricita ctvrtina ukazatele za kazdy koupeny obchod.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s těma najatýma Assasináma. Mám jich 10 , není to zbytečné ? Protože vždycky mi přijdou na pomoc max. 3. Dají se nějak přivolat všichni ? Já totiž začal hlavně na začátku přebírat ty jejich území , kupovat obchody , dosahovat viewpointů. A tak mě pořád nabaví se přesouvat po celé mapě abych pak bránil své území...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytecny to neni, stejne muzes vzdycky privolat maximalne tri, ted nevim jak jsou ty pocty, ale za jednoho mas jeden bar pak myslim druhy za 3. assasina a 3. bar snad. za pateho, nejsem si jisty, ale pres tri to nejde (teda v brotherhoodu neslo, pochybuju ze to tady nejak upravili)......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co MP? Je tam nějaká big inovace oproti Brotherhoodu? Já totiž moc fanda SP v AC nějak nejsem, ikdyž asi o hodně přicházim.

Takže se hrozně těšim jen na ten MP spíš.

Abych ti pravdu řekl tak sem ještě MP nezkoušel není na to čas

Desi ty plakáty chybí ale furt můžeš podplácet nebo tak chodí takovej špejd a toho odpravit a je půlka pryč a když zabereš templářský území tak zaútočí na tvoje a pak letíš přes půl mapy abys ho ubránil

 Resi těch assasínů mám ještě víc jakmile se dostane na poslední úroveň posílám ho do zabranýho města aby hlídal a nabírám nový a jestli sem se dobře díval tak když jich 10 vytrénuješ jak se ti tam objevuju ten speciální trénink tak je za to ajch

a myslím že když máš pod ukazatelem 3 ty obdelníky a všechny máš u sebe tak ti jich na pomoc přijde 5, 3 jdou za tebou a dva to ostřelujou s kušema ze střech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vim, ze se da takhle ty "hledanosti" zbavit, ale osobne jsem mel nejradsi plakaty, ikdyz chapu, ze ted to funguje trochu jinak......kazdopadne nabirani za kupovani podniku, to je fakt pekna blbost......to si to clovek fakt musi porad hlidat a to je pekny oser....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co funfuje blbě ? Mě to takhle náhodou baví. Posledních 5 hodin jsem nemusel území bránit vůbec. Naopak jsem si vytrénoval Assasiny , kteří ty veže budou hlídat sami , takže postupně se o ně ani nebudu muset starat vůbec. Můj income už se zvýšil na 14 000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s těma najatýma Assasináma. Mám jich 10 , není to zbytečné ? Protože vždycky mi přijdou na pomoc max. 3. Dají se nějak přivolat všichni ? Já totiž začal hlavně na začátku přebírat ty jejich území , kupovat obchody , dosahovat viewpointů. A tak mě pořád nabaví se přesouvat po celé mapě abych pak bránil své území...
Stačí mačkat přivolání assassinu a přivolaš jich myslim 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se chci zeptat na to vysílání Assasinů do jiných měst... Dá se některé město tak zařídit , abych už je tam nemusel posílat ? Obsadil jsem Atény , ale stejně tam pořád , co chvili posílam Assasíny , ale přijde mi to k ničemu.

 jo stačí si tam vytrénovaný assasíny poslat na stálo max 5 do jednoho města

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu