Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Da, musis si vytrenovat assassina a pak ho v denu priradit jako den leadera, splnit dve mise aby se zacvicil (myslim ze musi byt na patnactym lvl aby to slo) a pak uz ten den templari nikdy nejde dobyt, dnes jsem cely den stravil jen nad cvicenim assassinu abych ochranil vsechny deny :D

Jinak mise za desmonda jsou super, skoda ze jsou tak kratke a jejich tak malo, hlavne se mi libilo, ze to krasne poodkrylo desmondovu minulost, z ktere jsem byl lehce prekvapeny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dělal vždy tak že sem si hned na začátku postavil barikádu s dělem a hned ji dvakrát upgradoval...pomáhal jsem si sám tim bombardováním a střelou ze skryté zbraně a postupně na střechy přidával assassíny s puškama...pak přidal ještě jednu barikádu s dělem a vždycky sem to ubránil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pribehove to funguje, navic v revelations nemusis cekat napriklad na to, aby si mohl skakat kam si chtewl jelikoz mas hookblade.....v revelations jsem umel celou hru vse co jsem potreboval a prisel jsem si jako king i s velmi malym zdravim ktere se odviji od zbroje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pribehove to funguje, navic v revelations nemusis cekat napriklad na to, aby si mohl skakat kam si chtewl jelikoz mas hookblade.....v revelations jsem umel celou hru vse co jsem potreboval a prisel jsem si jako king i s velmi malym zdravim ktere se odviji od zbroje....

Jo, tak tyhle schopnosti ti zůstavají z předešlých dílů, ale výzbroj, prachy, assasini atd... musíš stejně začít od začátku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak tyhle schopnosti ti zůstavají z předešlých dílů, ale výzbroj, prachy, assasini atd... musíš stejně začít od začátku...

Tak logicky, nove mesto nove hroty, prijde mi to i logicke, zakladas nove bratrstvo, v Brotherhoodu ztracis prijmy i vyzbroj, protoze ti vybombardujou sidlo a v REvelations se s nicim vydavas do konstantinopole, nereknu kdyby to bylo rpg a mel si vylozene nejake skilly ktere bys upgradoval ale ta vybava je celkem opodstatnena :) Kazdopadne v Revelations jak jsem psal si neni na co stezovat, vse umite a mate vpodstate od zacatku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak logicky, nove mesto nove hroty, prijde mi to i logicke, zakladas nove bratrstvo, v Brotherhoodu ztracis prijmy i vyzbroj, protoze ti vybombardujou sidlo a v REvelations se s nicim vydavas do konstantinopole, nereknu kdyby to bylo rpg a mel si vylozene nejake skilly ktere bys upgradoval ale ta vybava je celkem opodstatnena :) Kazdopadne v Revelations jak jsem psal si neni na co stezovat, vse umite a mate vpodstate od zacatku :)

Ale o to jemu šlo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O co? Ze nebude mit vybavu? Na to se tu uz odpovedelo a ja jen dodal, ze to v te hre logicky funguje, nereknu kdyby umel ezio delat jeden premet za druhym a ted by to neumel a musel se to naucit (nebo neumel protoze uz je dedek), ale takhle to holt funguje spravne, ikdyz to vite, ze bych rad treba takovou eziovu zbroj, kterou jsem si poctive "vyhral" v brotherhoodu, ale tohle prenaseni savu atd. to praktikuje snad jen ME zatim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem za info a postrehy :-) Jsem rad, ze Ezio aspon neco umi, slo mi hlavne o ty schopnosti (vyjadril jsem se mozna ne uplne jasne), ano, ze nebudu mit komplet vyzbroj, penize, atd, to jsem cekal, jen mi slo o to, aby to nebyl zase takovej mrzak, kterej neumi ani poradne skakat nebo treba uskocit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brotherhood, Revelations a v podstatě už 2ka maj oproti prvnímu dílu obrovskou výhodu - skilly jsou už od začátku (u dvojky se musí počkat na ten výcvik tušim), né jak v jedničce že první 4 mise uměl altair jenom řezat hlava nehlava a běhat plus poskočit.

Jenom to brnění si teda mohl nechat. A co mi přijde ujetý je že od tak 2. sekvence mam v revelations ty nejlepší zbraně , netušim jak se jmenujou ale jedno je myslim Yusufuv meč a druhý nějaká dýka, jsou v assassinskym doupěti a odemknou se nevim jestli postupem v příběhu nebo jinou činností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brotherhood, Revelations a v podstatě už 2ka maj oproti prvnímu dílu obrovskou výhodu - skilly jsou už od začátku (u dvojky se musí počkat na ten výcvik tušim), né jak v jedničce že první 4 mise uměl altair jenom řezat hlava nehlava a běhat plus poskočit.

Jenom to brnění si teda mohl nechat. A co mi přijde ujetý je že od tak 2. sekvence mam v revelations ty nejlepší zbraně , netušim jak se jmenujou ale jedno je myslim Yusufuv meč a druhý nějaká dýka, jsou v assassinskym doupěti a odemknou se nevim jestli postupem v příběhu nebo jinou činností.

Podle mého bych stejně řekl že v AC nikdy nešlo o to jaké máš zbraně takže mi to přišlo docela jedno kdy jaký zbraně dostanu stejně používám hlavně hidden blade :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky si myslim ze je to vicemene jedno, nikdy jsem nepocitoval, ze by tahle daval treba mnohonasobne vetsi damage ci tak.....hidden blade je nejlepsi a s eziem by clovek dokazal nekoho umlatit i vetvi :) Jen doufam, ze v AC budou souboje vic dynamictejsi, pred ACR jsem dost hral noveho batmana a tam je ten soubojovy system ginalni, pak jsem zacal hrat ACR a ze zacatku jsem se musel az smat jk jednoduse, hloupe a hlavne pomalu to vypada......trosku mi to pripominalo legendarni scenu z SW:EotS, kde prijde par jediu na palpatina a ten vyskoci, trikart pichne a vsichni lehnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu