Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Presne tak, rocky zaspal :D A to me s podobnou veci buzeroval, krata se obratila :D

Jak je to s tim Desmondem....mel jsem za to ze se ho dockame i v trojce ale posledni dobou se v mediich objevuje informace ze to tak nebude....to jsem z toho jelen :D

A tady mate obrazek chystane Animus edice....ta encyklopedie vypada sakra lakave....

44267.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak vám, ale mě Ezio přirostl k srdci mnohem víc než Altair. Asi to bude tim, že Eziův příběh je od začátku (od narození :D). Ale i tak se na Altaira těšim a doufam, že tam teda budou odhalený všechny ty nezodpovězený otázky, jak slibujou autoři.

To Desmond: ta encyklopedie vypadá fakt dobře, nevíš jestli se tahle edice bude prodávat i v ČR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ze bude..... Tak v tom byla dvojka oproti jednicce tak "prelomova"....Ezio je proste stokrat vetsi sympatak plus se dockame vlastne jeho kompletniho zivotniho pribehu, takze o to vic priroste k srdci, me osobne se s nim bude loucit tezko.....a bude tezke ho ve trojce prekonat lepsim hrdinou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednicka byla super (na svou dobu neuveritelna, nepochopil jsem jak dokazali aby pokazde vypadalo lezeni po cemkoliv plynule a realne, coz zatim zadna jina hra takovym zpusobem nedokazala), ale priznej me si to byla trochu stereotypni, pribehove ne tak silna a altair byl lehce "bezcharakterni" (nemyslim to spatne :))....a dvojka vsechno spatne napravila, proto se ji take dostalo takoveho uspechu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsme se dozvdeli v dvojce, zas tak bezpaterni nebyl :) A jak vidis zabijak ocividne muze byt normalni sympatickej typek :) Cetl jste nekdo ten komiks s tim ruskym assassinem? BTW: Dnes jsem zavital do knihovny a pucil si knihu Rodina od M. Puza a hadejte o kom to je :) O Borgiich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dvojce byl jen útržek jeho dobráckýho já..těžko se to posuzuje když je to vytržený z kontextu, ale dobrá zabiják může být i normální ikdyž je tak většinou není nikde prezentovanej. taky čtu ale teď Hra o Trůny a další pokračování co zatím vyšli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dvojce byl jen útržek jeho dobráckýho já..těžko se to posuzuje když je to vytržený z kontextu, ale dobrá zabiják může být i normální ikdyž je tak většinou není nikde prezentovanej. taky čtu ale teď Hra o Trůny a další pokračování co zatím vyšli

Jasny, ale ukazalo to ze byl taky clovek..... na to se chystam podivat, prej je to slusny....nemejmenuje se to v knizni podobe jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není slušný to je grandiózní seriál :D a knížky sou ještě lepší než seriál...http://cs.wikipedia.org/wiki/George_R._R._Martin ...cyklus Píseň ledu a ohně (najdeš to pod románama) zatím 4 díly bude jich 7...a to sem odbočil od tématu...skončil bych to tak že Altair byl někomu sympatickej a někomu nebyl a s Eziem je to to samý...jméno Ezio Auditore se mi líbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem si zcela jistej jestli se v ČR dostaneme k té animus edici ale limitku snad máme alespon podle xzonu zajištěnou :) http://xzone.cz/download/a.jpg

http://xzone.cz/nahledxbox360.php3?idg=699, akorát ta cena je trošku moc na to že je tam jen artbook, nějakej animovanej film, soundtrack a ingame content... Měli by tam přidat např. nějakou figurku :)

Edice mají být celkem 3 (4 pokud počítáme i obyčejnou)

- Special Edition

- Collectors Edition

- Animus Edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu