Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě osobně série AC nikdy moc neoslovila ... :(

Jednička byla snad nejnudnějším dílem celé série, bylo to jenom všude samá poušť a jenom jezdění na koni a zabíjení lidí. Ježdění na koni, bylo i většinou velice zdlouhavé, což není zrovna můj typ.

Dvojka, už mě oslovila ovšem více, už jen kvůli samotnému prostředí Benátek a celé Itálie. Přece jen prostředí, kde se dá skákat i na domech (ne, že by v jedničce to nešlo), ale dvojce už bylo těch možností více, třeba i změna oděvu, vylepšování a nakupování.

Brotherhood: přiznám se, že jsem zatím nehrál, nebyl nějak čas a ani chuť.

Reveleations: Docela mě mrzí, že Ubi se zaměřuje více na mulťák, který bych já do téhle hry netahal. Teď mě nejspíš většina z vás ukamenuje, protože řekne že je mulťák super, ale podle mě je tohle klasický single.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně série AC nikdy moc neoslovila ... :(

Jednička byla snad nejnudnějším dílem celé série, bylo to jenom všude samá poušť a jenom jezdění na koni a zabíjení lidí. Ježdění na koni, bylo i většinou velice zdlouhavé, což není zrovna můj typ.

Dvojka, už mě oslovila ovšem více, už jen kvůli samotnému prostředí Benátek a celé Itálie. Přece jen prostředí, kde se dá skákat i na domech (ne, že by v jedničce to nešlo), ale dvojce už bylo těch možností více, třeba i změna oděvu, vylepšování a nakupování.

Brotherhood: přiznám se, že jsem zatím nehrál, nebyl nějak čas a ani chuť.

Reveleations: Docela mě mrzí, že Ubi se zaměřuje více na mulťák, který bych já do téhle hry netahal. Teď mě nejspíš většina z vás ukamenuje, protože řekne že je mulťák super, ale podle mě je tohle klasický single.

ja s tebou souhlasim... 8) ale na jedničku nedam dopustit,je pravda že škála pohybů byla omezena atd.atd.ale má svoji atmosféru a ja ji proste miluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně série AC nikdy moc neoslovila ... :(

Jednička byla snad nejnudnějším dílem celé série, bylo to jenom všude samá poušť a jenom jezdění na koni a zabíjení lidí. Ježdění na koni, bylo i většinou velice zdlouhavé, což není zrovna můj typ.

Dvojka, už mě oslovila ovšem více, už jen kvůli samotnému prostředí Benátek a celé Itálie. Přece jen prostředí, kde se dá skákat i na domech (ne, že by v jedničce to nešlo), ale dvojce už bylo těch možností více, třeba i změna oděvu, vylepšování a nakupování.

Brotherhood: přiznám se, že jsem zatím nehrál, nebyl nějak čas a ani chuť.

Reveleations: Docela mě mrzí, že Ubi se zaměřuje více na mulťák, který bych já do téhle hry netahal. Teď mě nejspíš většina z vás ukamenuje, protože řekne že je mulťák super, ale podle mě je tohle klasický single.

Souhlasim z lehkym stereotypem jednicky, kazdopadne lezeni po baracich bylo uz zde strasne vymakane a i mesta na to byla uzpusobena, neslo o nejake placky s jednopatrovymi baraky ;)

Dvojka upgradovala serii AC strasnym zpusobem, zmena prostredi podle me hre prospela, hlavni hrdina byl vetsi sympatak a clovek se s nim ztotoznil, pribeh byl konecne super stejne jako atmosfera a vsechny herni prvky byly jen lehce vylepseny, ale hratelnostne to konecne klapalo jak hodinky a stereotyp jednicky byl pryc....Brotherhood usel, ale bylo znat ze je tojen takova vypln....

Verim ale ze Revelations bude uz trosku nekde jinde a ze se zase dockame super pribehu, preci jen je co odhalovat jelikoz se definitvne rozloucime s Eziem i Altairem.....takze jestli to nepadne polostovsku, tak se mame na co tesit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě už Ezio prostě nebaví...Už toho bylo dost (pro mne) spíš by zajímalo kam se serie posune dál..a do jaký doby...spekulovalo se o Francii v době pádu Bastily...atd.atd..ale proste podle me uz to chce prenest jinam a do jiné doby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom sem ti psal, kde se bude hra odehrávat ;)

Více zde

http://bonusweb.idnes.cz/assassins-creed-revelations-uzavre-sagu-jednoho-zabijaka-pm8-/Preview.aspx?c=A110704_090347_bw-pc-preview_das

díky :cheesygrin: ale tuhle informaci už vim dost dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, ale je samozrejme porad velka neznama kdy se bude AC3 odehravat, ja jsem byl od zacatku pro Pariz za VFR, podle me by to dokonale sedelo.....I kdyz si zase neumim predstavit ze hraju za nejakyho frantika, s Eziem se bu loucit tezko, prirostl mi k srdci......jinak ve hre je samozrejme nespocet mist a casu starovekym egyptem pocitaje, britanii za 1.SV. konce.....uprimne jsem na to vazne zvedavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si spoustu tech mist co byla uvadena neumim predstavit, treba tu angli za 1.sv., egypt, nebo stare japonsko....

Jinak jaky RDR mas na mysli? dvojka je Redemption a ta pokud vim se pred prvni nebo snad i behem ni odehrava :)

jj špatně jsem to napsal .- RDR 2 (nebo jak se to bude jmenovat) ,revolver jsem moc nehral...ja spíš doufal že to posunou zpátky,,,do dob kolonizace a válčení s indiánama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že jo...jinak já si to v tom londyne dokazu predstavit...původní záměr ac byl přece jinej...Potichu nenápadně zabít,ztratit se v davu...ne vytahovat bomby z rukavu ...nebo ne? ta hra šla total jinam od svýho původního konceptu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych netvrdil, jen se vyvinula, ta zakladni hratelnost tam porad je jen se rozsirila.....jestlis videl to video z E3 tusim, tak tam bylo to pouziti bombe napadite, a ty si zustal porad "utajeny" assassin, ktery zautoci ze stinu kdyz to nikdo netusi....

Naopak to funguje lip nez driv, protoze prvni hra byla o tom ze si nekoho kuchnul a pak jak ♥♥♥♥♥ dlouho zdrhal pronasledovatelum.....ted uz se to vyvinulo do prijemnejsiho stadia hratelnosti...

Jinak osobne nevim jestli je mozne to nejak stihnout, chapu za rok dokazou sesmolit tyhle "velke pridavky", ale kompletne "novou" hru...to uz jsem trosku skepticky, ikdyz bych to videl rad....

Jinak prostredi co bych videl nejmin rad je i nedavno spekulovany carske rusko...stacilo mi to v komiksu..bleh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu