Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No představ si to. Plácnu například že by jsi měl úkol zabít nějakého významného. Např. Prezidenta a pomalu zabíjet bodyguardy hidden čepelí a někdy by došlo na přestřelku atd :lol:. Nebo snipou a pak utíkat přes celé město atd. Asi mám jen velkou představivost ale já myslim že by to byla pecka, a ještě MP :lol:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me za me at si tam klidne daj i misi s desmondem, ale at hru drzej hlavne v minulosti....uz jenom pro tu krasnou historisckou architekturu tech mest....ta soucasna mi je dost znama a muzu se na ni ji kouknout ven :) Ale verim ze DeSmond dostane vic prostoru, snad to nedopadne jak v ACB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, taky jsem cekal, ze hupsne do slamy, dokonce jsem si rikal ze to je mozna to same misto v masyafu jak skakaj v jednicce.....tohle bylo docela vyhroceny, ale dal toho plesouna slusne.....na to jakej je to deda, s cimz ocividne nema moc problem pokud jsem zaslechcl spravne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je to oficialni, pristi rokse dockame plnohodnotneho pokracovani a uzavreni pribehu trilogie, tvurci to totiz potrebujistihnout pred 21.12.2012, jelikoz ma hra s timto datem velkou souvislost....ted uz jen pockat kam hru zasadi a za jakeho sympataka (nebo snad sympatacku?) zahrajeme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psali tam taky, že hra se stala celkem každoroční sérií, že to chtěj po AC3 spomalit, takže si myslim že to nebude konec série ta AC3, tipuju že se dočkáme něčěho jako BrotherHood či nové Reveleations (takové jakoby datadisky pro AC2 - dalo by se říct)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psali tam taky, že hra se stala celkem každoroční sérií, že to chtěj po AC3 spomalit, takže si myslim že to nebude konec série ta AC3, tipuju že se dočkáme něčěho jako BrotherHood či nové Reveleations (takové jakoby datadisky pro AC2 - dalo by se říct)

No z toho jsem spis vytusil, ze do budoucna (je jiste ze AC3 nebude konec uspesne serie, jen uzavreni jedne kapitoly v univerzu AC) si chteji dat na vyvoj hry vic casu a spis se stkame s plnohodnotnymi dily, nez s kazdorocnimi "nastavbami" v podobe BH ci Revelations....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, rockyzz je alergický na to, když se sarkasmus nepoužije ve správnou dobu, pokud nemá smysl...

To je ale subjektivni faktor ;)

Jinak ubisoft ma v merku spoustu her, z "budoucnosti" me ted napada novy ghost recon, ale to ma ke star wars hodne daleko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je to oficialni, pristi rokse dockame plnohodnotneho pokracovani a uzavreni pribehu trilogie, tvurci to totiz potrebujistihnout pred 21.12.2112, jelikoz ma hra s timto datem velkou souvislost....ted uz jen pockat kam hru zasadi a za jakeho sympataka (nebo snad sympatacku?) zahrajeme....

21.12.2112

tak to snad stihnou ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu