Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

myslel sem něco zásadního, né nový zbraně, o bombách a hookblade vim , na to mi stačí i tenhle trailer (viděl sem všechny)

nevim, mě by ani tak nevadilo kdyby to bylo to stejný, jde mi o příběh, samozřejmě s novejma animacema počítám, ty rád obměnim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nějak příběh AC nesledoval, zaujal mě jen první který jsem i dohrál ale II ne a Brotherhoody taky ne, ale multak - perfektní, těšim se na něj v reveleations.

Tak tos udelal chybu, protoze v jednicce nic moc (jestli se vubecd da rict ze to melo pribeh), za to dvojka je pribehove skvela.....

Ale nechapu jak muze nekdo "nesledovat" pribeh :)

Jinak taky nevyzaduju nejak krute zasahy do hry, takhle mi to vyhovuje....

To je jako, kdyz si u GoW3 stezovali, ze je to po treti to same......ale proc hu nejak menit, kdyz perfektne funfuje.....jednicka se zlepsit dala, ale dvojka byla takovym pokrokem a hratelnostne byla tak vybrousena, ze uz se to nejak extra posouvat nemuzu, ale porovnameli to s Brotherhoodem, tak je tam urcite vic zmen a nepusobi to tak moc jako "hra spichla hrokou jehlou" )tak moc, ne ze by to vubec neplatilo)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo máš pravdu, jenom je škoda že si tohle myslej vývojáři o sérii Call of duty...

Příběh u prvního assassina byl dost nudnej, celkově to působilo dost nereálně, bylo to hodně chudý a i ty dialogy se mi moc nezdály. Dvojka to je uplně jiný kafe, tam je příběh dost dobrej, a brotherhood je skvělý pokračování + dotáhli ovládání a možnosti hry tam kam měli. Takže čekám jestli bude revelations takovej další brotherhood, byl bych rád ... prostě vyladit něco, přidat nový možnosti, pokud možno prodloužit herní dobu a jinak nedělat drastický změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu