Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Češtiny do Xbox her


Benysek22

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

toro je to jako počitač ten co preklada ty hry je překlada z češtin na počitač pokud ta hra neni v češtině prelozena na pocitac tak to neprelozi

Já jsem ti ale odpovídal že do originálky už nejde nic vkládat . Hra jde jen spustit a nic víc . Xbox není počítač kde tu češtinu můžeš vložit do programu a potom tu hru spustit upravenou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahoj, zeptám se, (mám xbox pár týdnů), předpokládám, že se hry někam instalují (nějaký adresář v systému konzole) který není? Uživateli přístupný? Proto by mě zajímalo jestli třeba do Skyrim je možné nějakým způsobem dostat do hry Češtinu (titulky z PC verze ?), sice angličtinu jakž takž zvládám, ale titulky by se leckdy hodily, kvalita hry by byla na vyšší úrovni. To vše bez hacku konzole (což předpokládám nejde). Popřípadě jestli to jde na hacknuté konzoli, zatím nic nehraju online a tak by mě to nevadilo pokud to jde vrátit zpět.

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial mas flash tj idu ti palene dvdcka, tak musis stiahnut len upravene iso s cestinou... (bud zo share fora alebo je jeden release ktory je volne pristupny)

pokial mas RGH tak staci len subor s cestinou ( ten ale asi nezozenies tkaze aj tak budes musiet stiahnut cele iso)

pokial nemas ani jedno, tj iden na originalkach, tak tam cestinu nijako nedostanes...

"Popřípadě jestli to jde na hacknuté konzoli, zatím nic nehraju online a tak by mě to nevadilo pokud to jde vrátit zpět."

To by som neriskoval, aj ked to vratis do povodneho stavu, v konzole ostane o tom zmienka a nahodov neskor chytis BAN...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela škoda, jelikož v začátcích myslím hra byla v Češtině slíbena a jelikož je to hra "psaná" na konzole (na pc je to ovládání fakt zvěrstvo), je velká škoda, že chybí podpora jazykových mutací, osobně vlastním originální hru na PC a poštou už se mě sune origo na XBOX a nechápu, že za tolik peněz co jsem do toho dal, je to bez podpory a ještě zabugované, ale to je věc jiná a sem nepatří.

K tomu hacku: nevěděl jsem, že to nejde pak beze změny vrátit, ostatně jsem toto téma ještě nanakousnul seč vím, že to je možné, potom teda nemá smysl to vůbec dělat a čekat až dostanu BAN a online si nezahraju už nikdy.

Dík za info.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu