Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Slim flasch :D


Trapper1468625427

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

OMG už mi fakt lezete na nervy... omlouvám se, ze zrovna do tohoto topicu nadavam, ale proboha obden se najde nejakej (omlouvám se) blb, kterej se ptá, kdy bude novej flash a založí kvůli tomu novej topic...

A nejhorší je, že si je toho vědom a ještě hodí infantilní smajlík... moderatori maji pak akorat praci s procistovanim fora kvuli takovym...

Pokaždý dostanete podobnou odpověď - "AŽ BUDE, TAK BUDE" když nemáte peníze na hry, nehrajte. Auto si taky nekoupíte, když nemáte na benzín... a nebo alespoň nespamujte forum, případně necht si takovy blb necha podat ruku... http://console-forum.net/tema/42332-projekt-podej-ruku-blbovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zoombik: Heleď tohle je normální a je třeba si zvyknout. Já radím v PSP sekci a tam je to to samý, prostě drtivá většina je "utahaná" hledat a vůbec se nějak snažit najít sama problém, tak radši rovnou založí zbytečný topiky a vzniká tiím akorát bordel. Nenaděláš nic... Btw,

moderatori maji pak akorat praci s procistovanim fora kvuli takovym...

jsi mě rozesmál, oni něco pročišťujou? Vždyť jenom řeší kraviny na ChatBoxu a forum hnije...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu